Поліг недалеко від рідного міста: на Черкащині поховали військового-переселенця

Поліг недалеко від рідного міста: на Черкащині поховали військового-переселенця

Солдат Сергій Кузнєцов
Солдат Сергій Кузнєцов. Колаж Суспільне/Монастирищинська міська рада

Провела в останню путь полеглого солдата Сергія Кузнєцова Монастирищенська громада. Після повномасштабного вторгнення він переїхав з Луганщини на Черкащину та став на захист країни.

Солдат загинув 16 червня 2024 року під час виконання бойового завдання, повідомила речниця Черкаського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Аліна Кривошея.

"Захисник був стрільцем-снайпером аеромобільного відділення окремої аеромобільної бригади. Він поліг 16 червня під час виконання бойового завдання", — розповіла речниця.

Як йдеться в повідомленні пресслужби Монастирищенської міської ради, Сергій Кузнєцов народився в місті Новодружеськ Луганської області:

"У 1999 році він переїхав у Київ. Там працював, опановуючи різні професії. У 2013 році придбав житло в Лисичанську та повернувся жити на рідну землю. Працював на шахті. Після повномасштабного вторгнення у 2022 році разом із мамою Сергій був змушений покинути рідні місця й знайшов прихисток на Монастирищині, в селі Аврамівка".

Загинув захисник неподалік рідної домівки, розповіли в пресслужбі Монастирищенської міської ради.

"Сергій Кузнєцов поліг у районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. Життя воїна обірвалося зовсім недалеко від рідної домівки — лише за декілька кілометрів від уже зруйнованого рідного дому. Йому назавжди лишилося 47 років".

Поховали Героя на місцевому кладовищі в селі Аврамівка. Віддати останню шану захиснику прийшли сотні мешканців громади, представники влади, військовослужбовці, друзі, близькі.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок