"Ми йдемо з посмішкою, з позитивом": у Черкасах проводять акцію з рекрутингу до війська

"Ми йдемо з посмішкою, з позитивом": у Черкасах проводять акцію з рекрутингу до війська

Ексклюзивно

У Черкасах 1000 інформаційних буклетів щодо служби у 156 батальйоні 118 бригади тероборони вручили черкащанам за один день. По різних локаціях у місті таким чином інформували населення для залучення до війська.

За останні девʼять місяців проводять третю акцію рекрутингу, повідомила Суспільному лейтенантка 156-го батальйону Альона Ружицька.

Бойова медикиня Стінґер розповіла, що на рекрутинг виходить, коли багато людей. У середмісті Черкас на площу поблизу Будинку торгівлі о 17 годині зазвичай велелюдно:

"Ми йдемо з посмішкою, з позитивом. Підходимо до людей та розповідаємо, вони ставлять запитання. Я відповідаю, що вони можуть зателефонувати за номером гарячої лінії й дізнатися більше".

Таким чином ведуть бесіди та роздають інформаційні листівки, щоб добровільно залучити людей до 156 батальйону 118 бригади тероборони. Коли хтось проходить повз, інші йдуть на діалог, додала бойова медикиня.

Читайте також: Такий, як і паперовий: у додатку "Резерв+" доступний військово-обліковий документ та QR-код
Рекрутингова акція у середмісті Черкас
У Черкасах роздають інформаційні листівки про залучення до служби. Суспільне Черкаси

Черкащанина Сергія така листівка зацікавила:

"Звісно, зацікавило. Я перегляну потім і прийму рішення".

Давиду Дублякову нині – 21 рік, він студент та волонтер 49 окремого штурмового батальйону "Карпатська Січ". Він допомагає військовим із закупівлею необхідного.

"В основному це РЕБи, дрони й інші засоби, які потрібні. Усе залежить від запиту. Дуже часто запити змінюються через обставини", — розповів Давид Дубляков.

До рекрутингу у військо він ставиться позитивно. Та місце служби для себе вже знайшов:

"Буду долучатися до 49 окремого штурмового батальйону "Карпатська Січ", тому що там служить багато моїх побратимів".

Вчитель Петро Єлесін має бронювання, тож зазначив, що поки служити не буде:

"Я працюю вчителем в школі, тому поки що не розглядав цю пропозицію. Але я постійно оновлюю дані та стою на обліку".

Як зазначив 36-річний Василь з Черкас, має відстрочку по догляду за батьком. Поки служити не планує, та акції рекрутингу схвалює:

"Я думаю, що якщо кому цікаво, то можливо почитають та може мотивуються цією інформацією. На мою думку, це потрібно".

Рекрутингова акція
Інформування черкащан за допомогою листівок. Суспільне Черкаси

Під час рекрутингової акції запрошували до себе і жінок. Місцева жителька поділилася, що сама із задоволенням пішла, аби їй було не 60 років.

Загалом протягом одного дня людям роздали 1000 інформаційних листівок, розповіла лейтенантка 156-го батальйону Альона Ружицька. Основна мета, аби люди могли знайти себе у війську та обрали, що їм до душі:

"Ми людей інформуємо про те, що є така військова частина. А також про умови проходження служби та в чому наші переваги, тобто просто інформування. Є проблема з кадрами в будь-якій частині, тому що ті, хто були вмотивовані, то вже "в пікселі". Нині люди можливо вагаються, можливо не до кінця впевнені або когось страх. Але це працює, тому що воно все в такому добровільному форматі".

Інформаційна листівка
Інформаційна листівка. Суспільне Черкаси

За останні девʼять місяців — це їхня третя акція рекрутингу. І вже бачать результат.

"Доволі багато звернень — люди телефонують. Нині до нас звернулися 35 військовослужбовців завдяки роботі мобільних рекрутингових груп. 17 з яких уже в навчальних центрах, а 12 проходять службу, тобто стали в стрій", — повідомила Альона Ружицька.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок