Наловили на понад пів мільйона гривень: на Черкащині судитимуть за незаконний вилов риби

Наловили на понад пів мільйона гривень: на Черкащині судитимуть за незаконний вилов риби

На Черкащині до суду скерували три обвинувальні акти за незаконний вилов риби під час нерестової заборони. Через такі дії держава отримала збитків на понад пів мільйона гривень.

У коментарі Суспільному в. о. речниця Черкаської обласної прокуратури Світлана Чубенко зазначила, що обвинувачення скерували за фактом незаконного зайняття рибним, звірним або іншим водним добувним промислом.

Зі слів речниці, під час досудового розслідування зʼясували до вилову риби у незаконний спосіб причетність трьох рибалок:

"У квітні-травні 2024 року, троє чоловіків, попри заборону вилову риби в нерестовий період, за допомогою сіток виловили рибу у водоймах Черкащини. Сума збитків становить понад 500 тисяч гривень".

Прокурори в межах кримінального судочинства пред’явили рибалкам цивільні позови, щоб відшкодувати завданих державі шкоди.

"Санкція ч. 1 ст. 249 КК УкраїниНезаконне зайняття рибним, звірним або іншим водним добувним промислом передбачає покарання у вигляді штрафу розміром від 17 000 до 51 000 або обмеження волі на строк до трьох років", — деталізувала Світлана Чубенко.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок