На Черкащині відбувся фестиваль для військовослужбовців та їхніх родин

На Черкащині відбувся фестиваль для військовослужбовців та їхніх родин

Ексклюзивно
фестиваль черкаси
Фестиваль для військовослужбовців та їх родин на Чигиринщині. Суспільне Черкаси/Наталія Черкашенко

У Мельниках на Чигиринщині відбувся фестиваль "Родинна колиска захисника". Для гостей свята провели естафети та майстеркласи, а також збирали кошти на потреби 93-ої окремої механізованої бригади "Холодний Яр".

Як розповів Суспільному співорганізатор заходу Олександр Воскобойнік, свято відвідали близько 200 людей.

Команди змагалися в естафетах. Черкащанка Валентина Болотюк з Руської Поляни розповіла, що їй ніщо не стало перешкодою, щоб здобути перемогу:

"Ми на початку трішки здали назад, але попри усі складнощі перемогли".

Із родиною на свято приїхав ветеран війни Михайло. Чоловік пояснив, що такий фестиваль — це чудова нагода провести час з родиною — дружиною Розаною, трьома дітьми і собакою:

"Віддали нам цю собачку, її власник — також ветеран, на жаль, загинув. Я хотів давно таку собаку і там склалося, що вона у нас з’явилася. А з родиною мало часу спільного. Вранці побачив, на роботу відправив, сам на роботу пішов. Увечері повернувся — вони сплять, а погуляти разом і немає часу".

На Черкащині відбувся фестиваль для військовослужбовців та їх родин
Родини відпочивають у перерві між естафетами. Суспільне Черкаси/Наталія Черкашенко

На локації дослідів дітям показували різноманітні експерименти, зазначила заступниця директора центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю "Жага життя" Лариса Милашенко:

"Родина, яка довгий час була окремо, повинна об’єднуватись. А їх що об’єднує: спільні естафети, спільні змагання, досліди".

Ветеран війни Сергій Голдиш з Канева також спробував зробити разом з дітьми вулкан. Чоловік розповів, що воював з 2014 року на Донеччині, там під час евакуації поранених потрапив в полон. Після обміну, повернутись до життя допомогла сім’я, додав військовий:

"Такі заходи корисні для дітей, для дружин, для самих воїнів, для того, щоб вони обʼєднувались між собою, якось розважалися і відпочивали під час всіх цих стресів. Ч

На Черкащині відбувся фестиваль для військовослужбовців та їх родин
Учасники фестивалю танцюють. Суспільне Черкаси/Наталія Черкашенко

Найголовніше — все прожити спільно, тільки разом. Не може робити тато окремо, дитина окремо, мама окремо. Все побудовано навколо того, або "ми втрьох", або "ми вчотирьох" і "ми це робимо".

Зі слів співорганізатора, учасники всіх 10 команд отримали заохочувальні призи. Збір для 93 бригади триватиме місяць, наприкінці червня організатори планують повідомити, яку суму вдалося залучити.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок