У місті на Черкащині ґаджети фіксують порушення за паркування

У місті на Черкащині ґаджети фіксують порушення за паркування

У Золотоноші протягом місяця за неправильне паркування водії отримали штрафів на 26 тисяч гривень. Порушення записували за допомогою планшетів — приладів, які проводять фіксацію автоматично.

Запровадили планшети, щоб розвантажити центр міста від автівок, розповів Суспільному завідувач сектору інспекції з паркування Даль Ковтун.

Припаркувати машину в центрі Золотоноші біля торгових кіосків можна не завжди, розповів водій Юрій:

"Через культуру водіїв, адже вони не думають про інших. А також через паркомісця, які потрібно організовувати".

Чоловік сподівається, що невдовзі вулиці розвантажать та буде набагато легше, якщо всі будуть дотримуватися правил паркування. Зі слів підприємця Ігоря, покупці його товарів чи постачальники не можуть припаркувати поблизу ринку свої автівки.

"Раніше стояв тут знак зупинка заборонена. Тепер його зняли. Бо дійсно, в місті мало паркувальних місць".

На Черкащині порушення паркування фіксують ґаджетами
Муніципальний інспектор зафіксував порушення парковки. Суспільне Черкаси

За словами завідувача сектору інспекції з паркування Даля Ковтуна, центр міста Золотоноша переповнений автівками.

"Основна задача — це розвантажити такі насичені ділянки як вулиця Героїв Маріуполя. Там, де розташована лікарня, щоб швидка проїжджала безперешкодно, коли проводять реанімацію. І теж автобусні зупинки, де також заборонене паркування".

Начальник відділу муніципального інспектування Максим Антипович розповів, що місяць тому муніципальна служба отримала сертифіковані планшети — пристрої, що надають доступ до державного реєстру транспортних засобів та фіксують порушення правил паркування автоматично:

"Ми підписали меморандум з ТОВ "ЮНІП Україна", яке надало нам планшети на два місяці безоплатно. Вони потрібні для фіксування порушень правил дорожнього руху в зоні паркування транспортних засобів".

Порушення за паркування прикріпили на лобове скло
Порушення прикріпили на лобове скло. Суспільне Черкаси

Якщо авто припарковане неправильно, то муніципальні інспектори спочатку роблять фото для підтвердження факту порушення. Потім виписують марку автомобіля та видруковують повідомлення, яке прикріплюють до лобового скла.

Максим Антипович розповів, що до запровадження планшетів, постанову про порушення водієві вручали поліцейські, з якими співпрацювала їхня служба. Тепер це роблять муніципальні інспектори. Завдяки планшетам, працювати вони можуть швидше.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок