У Черкасах розпочали виплати компенсацій бізнесу, який зазнав втрат після ракетного удару

У Черкасах розпочали виплати компенсацій бізнесу, який зазнав втрат після ракетного удару

Офiцiйно
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Суспільне Черкаси

У Черкасах підприємці, чий бізнес зазнав втрат через падіння російської ракети на готель "Центральний" 21 вересня 2023 року, почали отримувати грошові компенсації за втрачене і пошкоджене майно.

Як повідомив у телеграмі міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, отримав допомогу 41 підприємець. Йдеться про загальну суму у півтора мільйона гривень.

"Повідомляю, що ми, як і обіцяли, розпочали виплати матеріальної допомоги представникам бізнесу, які постраждали внаслідок влучання ворожої ракети в Черкасах. 41 підприємець вже отримав допомогу на загальну суму півтора мільйона гривень. Загалом на виплату допомоги в міському бюджеті за моєю пропозицією було передбачено пʼять мільйонів гривень", — повідомив міський голова.

З його слів, залежно від масштабів руйнувань, підприємці можуть отримати 50 або 100 тисяч гривень. Також є підприємці, які поки не отримали грошей, додав міський голова:

"На сьогодні ще кілька звернень знаходиться на розгляді комісії з обстеження".

За словами Анатолія Бондаренка, прийом заяв від підприємців триває, їх опрацьовує Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради. Телефонуйте — 36 01 88.

Нагадаємо, у Черкасах вранці 21 вересня під час масованої ракетної атаки з боку Росії, уламки збитої ракети влучили в об'єкт соціальної інфраструктури в центрі міста. 11 людей отримали травми внаслідок обстрілу, повідомив у коментарі Суспільному керівник черкаської екстренки Ігор Фесун. Двоє людей у важкому стані. Евакуювали 13 людей.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок