Вхід через металодетектори та без телефонів: розповіли, як відбуватиметься тестування абітурієнтів на Черкащині

Вхід через металодетектори та без телефонів: розповіли, як відбуватиметься тестування абітурієнтів на Черкащині

Розповіли, як відбуватиметься тестування абітурієнтів на Черкащині
Черкасцям розповіли, як відбуватиметься тестування абітурієнтів . Фото: Суспільне Черкаси

На Черкащині організували удвічі більше тимчасових екзаменаційних центрів для складання національного мультипредметного тесту. Вони працюватимуть у 14 округах області.

Про це під час брифінгу розповіла проректорка з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Лісова. Передала кореспондентка Суспільного Оксана Швед.

У кожній аудиторії буде від десяти до двадцяти комп'ютерів, де буде встановлена програма, яка не дозволить абітурієнту користуватися іншими джерелами для виконання завдань.

Серед правил для абітурієнтів діятиме заборона брати з собою мобільні телефони. При цьому в кожній аудиторії буде місце, в якому вони зможуть залишити свої речі, зауважила Наталія Лісова. Під час пропуску учасників НМТ будуть використовувати металодетектори, додала вона.

"Початок о десятій годині, але о 9:30 учасники мають прибути. О 9:50 закриють двері і на тестування вже нікого не пускатимуть. При собі абітурієнт повинен мати документ і сертифікат. Крім ручки з собою не потрібно нічого мати, чернетками і втім іншим необхідним забезпечують", — розповіла пані Наталія.

У випадку повітряної тривоги дозволено не більше двох годин 30 хвилин бути не за комп'ютером, зазначила Наталія Лісова. Якщо цей час буде довшим, тестування наново пройдуть в інший день. Крім того, є тимчасові екзаменаційні центри, обладнані укриттям.

За словами посадовиці, у 2024 на НМТ на Черкащині зареєструвалися п'ятеро дітей з особливими потребами. Для них будуть забезпечені всі необхідні умови для складання тесту.

Результати тестів будуть відомі орієнтовно до 2 липня після складання всіх чотирьох предметів. До цього вступники мають визначатися, де вони хочуть навчатися.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок