"Потрібно ходити з дровинякою та у багнюці лазити": у Черкасах готуються до забігу з перешкодами

"Потрібно ходити з дровинякою та у багнюці лазити": у Черкасах готуються до забігу з перешкодами

У Черкасах готуються до забігу з перешкодами "Дика гонка". Він 18 травня вперше відбудеться на Черкащині — в Холодному Яру.

Захід — доброчинний, отримані кошти планують віддати на потреби 93 окремої бригади, розповів Суспільному організатор заходу Руслан Клименко.

За словами організатора, спортивний фестиваль проходить пʼятий рік поспіль. Долучитися до забігу з перешкодами можуть охочі з усієї України. Айтівець Ігор Ігнатенко готується до змагань. Розповів, що його ранок починається з пробіжки:

"Супер, супер, якраз те, що потрібноЯ встав і думав уже все пропустити, але потім мені приснилося, що пропустив оце тренування. Просинаюсь, ні я не пропустив, швидко зібрався і побіг".

Ігор займається спортом останні три роки. Утім біг для нього справа незвична:

"Я взагалі силові люблю, але треба займатися, бо з моєю сидячою роботою довго не проживу".

Та нині, з його слів, не лише поліпшує свою фізичну форму, а й готується до спортивного фестивалю "Дика гонка":

"Для мене це виклик. Я перший раз іду на такі "дикі" гонки, тому узагалі не знаю, що там буде. Тільки за картинками знаю, що наче потрібно ходити з дровинякою та у багнюці лазити, й під колючою сіткою бути. Хочу взяти участь і взагалі подивитися, чи я витягну це".

У Черкасах тренуються до забігу з перешкодами "Дика гонка"
Учасники провели розминку. Суспільне Черкаси/Аліна Бережна

Разом з колегою готується й Олександр Шамоєв:

"Бігаю я щодня. Ну це не дуже допоможе, а може трохи. Ще планую займатися вправами для рук, на таких "рукоходах". Бо я розумію, що там треба буде багато висіти та переплигувати, — поділився Олександр Шамоєв.

А Юлія Тимошенко розпочала тренування ще до приходу на спортивний майданчик:

"Я сюди трошки запізнювалася, тому кілометр пробігла вже на час, доки сюди добиралася".

Юлія — боєць поліції особливого призначення, щодня тренується по дві години. Налаштована на перемогу:

"Ми самостійно тренуємося, а також кожного дня на базі нашого батальйону теж. Зокрема, проводимо фізичні тренування й окремо беремо участь у змаганнях".

Тренерка Марія Сергєєва розповіла, що в програмі тренування біг, присідання, тренування на турніках. Та найголовніше — це зарядитися енергією для участі у фестивалі.

"Таке тренування здебільшого для того, щоб об’єднати всіх охочий до "Дикої гонки", до забігів з перешкодами. А також, щоб познайомитися з організаторами і якось зарядитися такою крутою енергією", — зазначила Марія Сергєєва.

Черкасці на тренуванні до майбутнього спортивного фестивалю "Дика гонка"
Учасники виконали вправу "планка". Суспільне Черкаси

Тренерка планує взяти участь у забігу й сама. Головна порада, з її слів, — підготовка:

"Треба грамотно підходити до підготовки. Треба питати в тих, хто вже бігав та складати план тренувань, а не навмання вибирати собі вправи й готуватись".

Долучитися до забігу з перешкодами можуть охочі з усієї України, розповів його організатор Руслан Клименко. Спортивний фестиваль відбудеться 18 травня в Холодному Яру. Він проходить вже пʼять років поспіль. Цього року — вперше на Черкащині.

"Ми зосереджуємося на тому, що наближаємо людей до дикої природи. Будуємо там перешкоди як свої, так і природні готуємо для людей. Саме це перезавантаження та максимальне наближення до природи, робить неймовірний ефект, особливо в такі важкі часи", — зазначив організатор.

Цей фестиваль, додав Руслан Клименко, повністю доброчинний:

"Плануємо зібрати близько тисячі учасників і всі отримані кошти віддати на потреби 93 легендарної окремої бригади "Холодний Яр".

Учасники готуються до "Дикої гонки", яка відбудеться в Холодному Яру
Учасники в колі. Суспільне Черкаси/Аліна Бережна

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок