Німецький карабін, ВАЗ та майже вісім мільйонів гривень доходу: що задекларував міський голова Черкас

Німецький карабін, ВАЗ та майже вісім мільйонів гривень доходу: що задекларував міський голова Черкас

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко задекларував статки
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Суспільне Черкаси

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко протягом 2023 року отримав майже півтора мільйона гривень зарплатні та придбав німецький карабін, а його дружина — будинок в Черкасах та дві ділянки за містом.

Такі статки задекларував посадовець за 2023 рік.

Згідно з декларацією, загальний дохід міського голови склав майже вісім мільйонів гривень — більшу частину якого він отримав від відчуження нерухомого майна. Його дружина Валерія задекларувала девʼять мільйонів гривень, з них 5,5 мільйона гривень отримала від підприємництва. Також вона отримала подарунки на 2,5 мільйона гривень — як грошима, так і ні.

Анатолій Бондаренко у 2023 році придбав німецький карабін Blaser R8 Professional iC за 167 544 гривень.

Пані Бондаренко у 2023 році набула право власності на житловий будинок у Черкасах площею понад 270 квадратних метрів із ділянкою за 756 803 гривень, а також придбала дві земельних ділянки в селі Сокирна Черкаського району загальною площею майже двадцять соток за понад 45 тисяч гривень. Загалом дружина Бондаренка володіє 13 земельними ділянками, а також декілька орендує.

Анатолій Бондаренко має у власності дві земельні ділянки, два будинки та нежитлову будівлю в Лисянці, а також дві квартири в Черкасах, однією з яких володіє спільно з дружиною. У декларації зазначено, що члени родини безоплатно користуються з 2022 року квартирою в Іспанії, якою володіє іноземний громадянин.

Також міський голова має у власності два гаражі та ВАЗ. На його дружину зареєстровані Mercedes-Benz S 350 CDI 2015 року та Lexus LX 570 2021 року, сумарна вартість яких становить майже три мільйони гривень.

У банку міський голова тримає 70 тисяч гривень та готівкою 100 тисяч євро. Пані Бондаренко має готівки на 50 тисяч доларів, а на рахунках: 417 тисяч гривень, 30 тисяч євро, 53 тисячі доларів, зокрема в іспанському банку 53 тисячі євро.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок