У Черкасах з’являться меморіальні дошки загиблому захиснику та політичному діячу

У Черкасах з’являться меморіальні дошки загиблому захиснику та політичному діячу

У Черкасах з’являться меморіальні дошки загиблому захиснику Віталію Сагайдаку та політичному діячу В’ячеславу Чорноволу. Таке рішення ухвалила топонімічна комісія 5 січня 2024 року.

Також члени міськвиконкому підтримали встановлення пам’ятного знаку загиблим поліцейським у Соборному парку, повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

"Героям-землякам – достойне вшанування. У місті з’являться меморіальні дошки захиснику Віталію Сагайдаку та політичному діячу В’ячеславу Чорноволу. За це сьогодні проголосувала топонімічна комісія. Мати Віталія звернулася до членів топонімічної комісії щодо встановлення меморіальної дошки на фасаді будинку, де проживав правоохоронець", — розповів Бондаренко.

Також меморіальна дошка черкащанину В’ячеславу Чорноволу — публіцисту, політику, дисиденту та політв’язню, зʼявиться на будинку №1 по вулиці Чорновола.

"Окрім того, підтримали встановлення пам’ятного знаку загиблим поліцейським у Соборному парку. Із таким проханням звернулися родини поліцейських ГУНП в Черкаській області, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України", — додав міський голова.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок