Уперше з початку повномасштабної війни: черкащанка відновила тренування заради допомоги ЗСУ

Уперше з початку повномасштабної війни: черкащанка відновила тренування заради допомоги ЗСУ

Уперше з початку повномасштабної війни: черкащанка відновила тренування заради допомоги ЗСУ
. Суспільне Черкаси

"Те, що довелося поставити на паузу 24 лютого, повертається до життя" – так про спортивні тренування говорить черкащанка Наталія Носенко. Нині тренування мають доброчинну мету – вторговані кошти передаватимуть на потреби Збройних Сил України.

На перші заняття вже записалося понад двадцять людей. Тренування проходять зі спортивним інвентарем – джамперамиДжампер — від анг. jump - стрибати, спеціальне спортивне приладдя для занять джампінгом. Джампери одягають на ноги, як взуття..

Черкащанка Аліса Волкова відвідувала тренування з джампінгу у Наталії ще до початку повномасштабного вторгнення. Потім заняття призупинили. Нині ж після року перерви Аліса радіє поверненню:

"Зараз кожна людина для себе знаходить в чомусь якусь розраду, якийсь спокій, якусь енергетику. Коли Наталія сповістила нам, що ось ми повертаємося, емоціям не було меж".

Година тренування, та ще й з доброчинною метою, заряджає черкащанку Ксенію Бутенко:

"Я в неділю побачила, що повертаємось до тренувань. Це була дуже приємна новина, яку я чекала. Це на благу ціль, тож жодних заперечень немає, тільки вперед, як то кажуть".

благодійне тренування
Суспільне Черкаси

Наталію Носенко мотивував відновити спортивні заняття її чоловік військовий. Він оплатив оренду студії та всі необхідні речі:

"На війні виживає лише той, хто вміє рухатися і рухається постійно. Тому він мене змотивував, що треба щось робити. У першу чергу будемо це робити для того, щоб бути корисними і мати змогу більше допомагати, ще більше ніж до цього. Кожен у цій війні використовує свій ресурс і якщо за правильної цілі, за правильним бажанням, то в будь-якій діяльності можна розвинути цей рух", – розповіла Наталія.

За її словами, у планах — облаштувати місце для збирання й іншої волонтерської допомоги:

"Ми залишимо скриньки, у які можна буде приносити ліки, смаколики нашим захисникам й інші речі – це грілки, носочки і так далі".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок