У відділеннях "Укрпошти" на Черкащині обмінюватимуть старі лампи розжарювання на енергоощадні

У відділеннях "Укрпошти" на Черкащині обмінюватимуть старі лампи розжарювання на енергоощадні

У відділеннях "Укрпошти" на Черкащині обмінюватимуть старі лампи розжарювання на енергоощадні
. Суспільне Черкаси

У відділеннях "Укрпошти" можна буде безоплатно обміняти старі лампи розжарювання на нові, економні. Програма з обміну ламп запрацює в січні, розповів Суспільному керівник черкаської дирекції "Укрпошти" Олександр Марченко.

"Програма запрацює в січні, якщо не буде якихось збоїв і все відбуватиметься за графіком. Можливо, різні області в програму будуть входити почергово", — розповів очільник дирекції.

Втілювати задумане розпочнуть із великих міст, де є найбільше споживання електроенергії. Далі це буде розширюватися всією територією України. Жителі Черкащини матимуть можливість обміняти лампи для населення у всіх відділеннях.

"Це можуть зробити всі повнолітні громадяни України. LED лампи видадуть всім, хто принесе на обмін свої старі лампи розжарювання. Це не роздача нових ламп усім охочим, а безоплатний обмін старих ламп розжарювання на нові, економні лампи", — пояснив Олександр Марченко.

Для того, щоб обміняти старі лампи, потрібно через застосунок "Дія" оформити заявку, розповів він:

"Спочатку людина через застосунок «Дія» оформлює заявку на обмін, у якій вказує свої дані та обирає відділення, де буде зручно обміняти лампи. Далі людина збирає старі лампи та приносить їх в обране відділення. Наш співробітник у відділенні «Укрпошти» в АРМ ВЗ (це внутрішня програма обліку «Укрпошти», де буде створена нова послуга), вводить номер заявки, яку клієнт отримав у «Дії», та проводить обмін старих ламп на нові", — пояснив очільник Черкаської дирекції "Укрпошти".

За його словами, станом на 3 січня лампи для обміну ще не надійшли до "Укрпошти", тому процес обміну ще не може стартувати. Втім, відбувається підготовка.

Тільки-но лампи будуть поставлені та розподілені на відділення, працівники "Укрпошти" розпочнуть обмінювати лампи.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок