У Черкасах проводять безоплатні заняття з йоги для переселенців. Зустрічі відбуваються двічі на тиждень, розповіла Суспільному координаторка Гуманітарного центру Тетяна Діденко.
Учасники розпочинають заняття з йоги з того, що під музику навчаються правильно дихати та разом із диханням концентруватися, розвивати уяву. Потім виконують прості вправи.
Черкащанка Тетяна Тимофієва прийшла на заняття в групу вперше:
"Я Дуже цікаво, зовсім не те що я робила на попередніх заняттях, але мені подобається, я вражена".
Поруч із нею займалася харків’янка Тетяна Гербутова. Вона обрала для себе йогу, аби поліпшити здоров’я:
"Навчають релаксувати, з нами працюють на духовному рівні. Ми не тільки виконуємо вправи, але також збагачують наш духовний світ", — розповіла переселенка.
Пані Людмила приїхала до Черкас з Бердянська. Вона задоволена викладачем. За її словами, кожне заняття відновлює її емоційний стан:
"Дуже різноманітні заняття. На кожному тренуванні у нас є якісь нові вправи, тренування, асани, дуже гарні медитації дає Наталія. Це заспокоює і є сили на новий день".
Для черкащанки Лариси йога є частиною життя:
"Йога — це не просто заняття, це має бути як частина життя".
Наталія Завалко називає себе людиною, яка ділиться досвідом, а не тренеркою. За її словами, бажання допомагати виникло, коли вона була за кордоном.
"Я зрозуміла, що в нас дуже велика місія – ми повинні показати всьому світу, що допомога — це найважливіше. І якщо ми це зможемо подарувати всім іншим, то я знаю, що в нас буде мир у всьому світі".
Вона розповіла, що на заняттях із йоги учасники не тільки виконують фізичні вправи, а й медитують.
"Хочеться і чаювання робити, і медитації, тому що це дуже важливо для психологічного розвантаження. Взагалі йога – це саме погляд всередину, не тільки асани фізично, але саме медитація, яка допоможе нам справитися зі всіма нашими проблемами, які виникають саме в такий тяжкий час", – розповіла Наталія Завалко.
Йога – це ще й можливість поспілкуватися та відволіктися від негативу, розповіла координаторка Гуманітарного центру Тетяна Діденко.
"Вони (люди – ред.) не повинні залишатися наодинці. Їх потрібно тримати постійно в полі зору, постійно з ними працювати, постійно давати їм поштовх до того, що вони мають виходити в люди, спілкуватися, знайомитися".
Заняття відбуваються у вівторок та четвер, тривають півтори години.
Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України
Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України