Спортивний календар 2022 року: від Олімпіади-2022 до чемпіонату світу з футболу
Новини в Україні
Головні рекорди спорту-2021: найвища планка Магучіх, історична Олімпіада та несправджені досягнення Новини в Україні
·
"Один з найскладніших періодів у житті". Плавець Романчук - про ціну медалі на чемпіонаті світу Ексклюзивно Водний спорт
Україна здобула лише одну медаль на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді: медальний залік Новини в Україні
Михайло Романчук - бронзовий призер чемпіонату світу з плавання на короткій воді Новини в Україні
Михайло Романчук з найкращим часом вийшов у фінал 1500 метрів на чемпіонаті світу з плавання Новини в Україні
Український плавець Михайло Романчук вийшов у фінал чемпіонату світу на короткій воді (25 метрів), що проходить у Дубаї. Романчук став найкращим у кваліфікації на дистанції 1500 метрів вільним стилем.
Чемпіонат світу з плавання на короткій воді: хто представлятиме Україну та розклад змагань Новини в Україні
У столиці ОАЕ Абу-Дабі відбудеться чемпіонат світу з плавання на короткій воді. У змаганнях братиме участь дворазовий призер Олімпійських ігор-2020 Михайло Романчук. Склад збірної України та розклад змагань.
Україна очолила медальний залік юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду: всі призери Новини в Україні
У Києві завершився юніорський чемпіонат світу зі стрибків у воду, який столиця України приймала вдруге поспіль. Збірна України посіла перше місце в медальному заліку. Всі українські призери та мультимедалісти.
Українки завоювали "срібло" в останній день юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду: відео Новини в Україні
·
16-річна Ксенія Байло здобула п'яте "золото" України на юніорському ЧС зі стрибків у воду Новини в Україні
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу