В Житомирі 9 жовтня попрощалися із двома захисниками, які боронили Україну від російської армії. Віктор Ліпко пішов на фронт із початком повномасштабного вторгнення РФ, серце воїна зупинилося 6 жовтня. Андрій Городілов став на захист України в квітні 2024 року. Загинув 25 вересня під час виконання бойового завдання.
Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.
Віктор Ліпко родом з Житомира. Закінчив загальноосвітню школу №30. Після школи вступив до Державного університету "Житомирська політехніка", але після першого курсу залишив навчальний заклад і вступив до Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова. Віктор Ліпко мав родину, з дружиною виховували двох дітей.
"Завжди піклувався про свою родину. Поважав сімейні традиції. Був люблячим татом та турботливим чоловіком. Захоплювався футболом. Та найбільшою пристрастю були книги", — йдеться у повідомленні міськради.
На захист України від російської армії став із початком повномасштабного вторгнення РФ, служив у в одному з підрозділів Збройних сил України. Був нагороджений відомчими відзнаками — за мужні та самовіддані дії при захисті України:
- нагрудним знаком "Знак пошани";
- відзнакою "Захисник півдня України";
- відзнакою "За сумлінну службу";
- почесною відзнакою командира бригади ТрО ЗСУ;
- відзнакою "Ветеран війни — Учасник бойових дій".
Смерть вирвала воїна із лав Захисників, 6 жовтня 2024 серце захисника зупинилося, пише пресслужба міськради.
Прощалися із воїном в Свято-Михайлівському соборі Житомира, поховали 52-річного Віктора Ліпка на Алеї Слави Корбутівського міського кладовища.
Вічна слава і світла пам'ять нашому Герою!
Андрій Городілов народився в сім'ї кадрового військового за межами України. Згодом сім'я повернулася в Україну у місто Житомир. Тут Андрій Городілов закінчив загальноосвітню школу №14. Навчався у Житомирському вищому професійному технологічному училищі, де здобув робітничу професію. Потім вступив до Житомирського інституту культури і мистецтв за спеціальністю "Режисер". Працював на різних підприємствах Житомира.
"Одружився, сім'я поповнилася донечкою. Любив гумор та життя. Захоплювався сценічним мистецтвом, книгами, писав вірші, та найбільшою пристрастю була фотосправа", — написали в міськраді.
Захищати Україну у лавах ЗСУ пішов у квітні 2024 року. Загинув 25 вересня під час виконання бойового завдання. Андрію Городілову було 45 років. Прощалися із воїном в Свято-Михайлівському соборі Житомира, поховали Андрія Городілова на Алеї Слави Корбутівського міського кладовища.
Вічна слава і світла пам'ять нашому Герою!
Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах: