Перша в Україні об'єднана команда підлітків та ветеранів з Житомирщини змагатиметься на чемпіонаті Європи з веслування

Об'єднана команда Житомирщини парадрагон. Житомирська міська рада

Перша в Україні об'єднана команда підлітків та ветеранів з інвалідністю з Житомирщини змагатиметься на чемпіонаті Європи з веслування на човнах. Поїздка та участь їх у змаганнях фінансується за кошти місцевого бюджету.

Відповідне рішення ухвалили 25 червня на позачерговому засіданні виконкому Житомирської міської ради.

До складу команди увійдуть 10 підлітків, що завоювали світові та європейські нагороди, та 10 ветеранів, що мають інвалідність внаслідок війни, сказав під час виконкому голова федерації з веслування на човнах "Дракон" Житомирської області та тренер команди збірної України Дмитро Мороз. Із 10-ти ветеранів семеро — житомиряни.

"Склалося так, що лише цього року Україна має таку команду і будемо сподіватися, що результат буде достойним. У нас в Україні є спортсмени, які виступають на парадрагон індивідуально на паралімпіадах, на чемпіонатах світу", — сказав Дмитро Мороз.

За підтримку фінансування виступив головуючий на виконкомі Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

"Ми казали, що треба долучати ветеранів до даного виду спорту, це і фізична реабілітації, і психологічна. Нам потрібно підтримати, профінансувати цю поїздку. І хай це буде прикладом і для інших військових, які сьогодні звільняються. Сподіваємося, що ці хлопці стануть прикладом для інших ветеранів", — сказав міський голова.
Житомирська міська рада

Чемпіонат Європи відбудеться у липні в Чехії в місті Рачіце.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube