Житомир провів в останню путь свого воїна-оборонця, який загинув на початку повномасштабної війни з Росією

24 червня у Житомирі попрощалися із полеглим воїном Володимиром Онушком, який загинув в боях за Україну наприкінці березня 2022 року. Забрати та повернути додому тіло воїна змогли лише через два роки після його загибелі.

Про це у своєму Telegram повідомила Житомирська міська рада.

Володимир Онушко народився 1 жовтня 1995 року в сім'ї кадрового офіцера в місті Овруч. Закінчивши місцеву початкову школу, продовжив навчання у Новогуйвинській гімназії. Закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З 2013 року вступив до лав ЗСУ. З 2017 року брав участь в Операції об'єднаних сил на Донецькому напрямку. З перших днів повномасштабного вторгнення Росії захищав Україну на Харківському напрямку.

За мужність та відвагу Володимир був тричі відзначений відомчими нагородами: почесним нагрудним знаком "За досягнення у військовій службі" ІІ ступеня, нагрудним знаком "Захиснику України від московської агресії", відзнакою "Ветеран війни".

Володимир захоплювався мототехнікою та риболовлею, грав у футбол. Любив музику, грав на гітарі. Разом з дружиною виховував доньку.

Героїчно загинув 25 березня 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту України. Своїм Указом Президент України від 7 травня 2022 року нагородив старшого лейтенанта Володимира Онушка орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, тоді ще було невідомо, що ця нагорода буде посмертною.

Лише через 27 місяців після загибелі Володимир Онушко повернувся додому на щиті.

Вічна слава і світла пам'ять нашому Герою.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube