У Житомирі відбувся другий тур Чемпіонату України з флаг-футболу

22 червня у Житомирі на стадіоні "Спартак Арена" відбулися матчі другого туру Чемпіонату України з флаг-футболу. До змагань долучилися команди з 6 міст України.

Про це Суспільному розповіла Марина Чорна, президентка Федерації з флаг-футболу в Житомирі.

Серед команд, які змагаються в Житомирі в другому турі Чемпіонату України — житомирська команда "Бізони", "Вінницькі вовки", "Ужгородські лісоруби", "Львівські леви", "Ракети" з Дніпра та команда "Орли" з міста Здолбунів на Рівненщині. Марина Чорна розповіла, що поле на стадіоні розділили на дві частини, на яких одночасно проходитимуть дві гри. У рамках туру пройде до 10 ігор.

"Сьогодні приїхали найсильніші команди. Є такі команди, яким по 8, 10, 12 років, які більш досвідченіші, ніж ми. У нас є таблиця: сьогодні наші "Бізони" гратимуть з "Вінницькими вовками-2", з "Ужгородськими лісорубами" та з рівненськими "Орлами". Три гри сьогодні в "Бізонів", — розповіла президентка Федерації з флаг-футболу в Житомирі.

Максим Василик грає за команду "Ужгородські лісоруби". Спортсмен каже, що це перший сезон з флаг-футболу для його команди.

"Це команда повного контакту. Вони триразові чемпіони України з повного контакту. Флаг-футбол для цієї команди — щось нове. Цього року ми граємо в колаборації з київськими "Джокерами". Будемо боротися за призи. У нас є два флагмана флаг-футболу в Україні: "Вінницькі вовки" і "Львівські леви". Сьогодні ми, до речі, другу гру граємо з "Львівськими левами". Думаю, дамо їм бій. Принаймні будемо намагатися гарно зіграти з чинними лідерами і чемпіонами", — сказав Максим Василик.

Євген Хомин грає за команду "Вінницькі вовки", які представлені у 2 різних складах.

"Наша задача — перемагати в усіх матчах. Ми зараз посідаємо друге місце в турнірній таблиці. Сподіваємося, що закінчимо другий тур з усіма перемогами і поборемося за перше місце в турнірці. Ми, мабуть, команда, яка найдовше грає у флаг-футбол в Україні. Ми локомотиви цього виду спорту і пропагуємо його. Сьогодні представлені двома командами. У нас достатньо гравців на 2 склади", — сказав гравець вінницької команди Євген Хомин.

Як розповідало Суспільне, 16 травня житомирська команда з флаг-футболу "Бізони" на міському стадіоні "Спартак" провела показові тренування та продемонструвала головні комбінації у грі. За словами співзасновниці команди Марини Чорної, цей олімпійський вид спорту тільки починає розвиватися у Житомирі.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube