Понад 40 дітей військовослужбовців із Житомирщини поїхали на відпочинок до Естонії

Делегація дітей з Житомирщини перед поїздкою до Естонії. Житомирська ОВА

22 червня із Житомира до Естонської республіки поїхали 42 дитини військовослужбовців з Житомирської області. Впродовж тижня діти відпочиватимуть у літньому таборі в Туксі.

Про це Суспільному розповіла очільниця управління комунікації з громадськістю Житомирської обласної військової адміністрації Ірина Дембіцька.

За її інформацією, проєкт ініціював мер Таллінна Михаїл Килварт. Дітей приймають за рахунок коштів міських зборів естонської столиці міста Таллінн. А фінансування логістики та організаційні питання забезпечує команда благодійного фонду BGV.

"Проєкт спрямований на підтримку дітей українських захисників із Житомирщини, зокрема загиблих і зниклих безвісти воїнів. Діти відпочиватимуть в Естонії тиждень, впродовж якого вони будуть їздити на екскурсії, для них організовують воркшопи, ігри, знайомства з естонськими однолітками", — сказала Ірина Дембіцька.

В 2023 році у межах цього проєкту Естонію відвідали понад 70 дітей із Житомирщини.

Попередньо між благодійною організацією "Благодійний фонд "BGV" та Житомирською обласною військовою адміністрацією 13 лютого 2023 був підписаний меморандум про співробітництво. Одним із напрямів спільної роботи є розвиток соціально-відповідальних проєктів під час війни та в повоєнний період.

Житомирська ОВА

Житомирська ОВА

Житомирська ОВА

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube