"Дякую за твій захист": в Житомирі діти передали Дому ветерана малюнки та набори для арттерапії

20 червня в Житомирі в Домі ветерана підбивали підсумки конкурсу дитячого малюнка "Дякую за твій захист". Після нагородження діти, які долучилися до конкурсу, подарували свої роботи Дому ветерана. А учасники житомирської школи балету "Avante" передали пораненим військовим більше 100 наборів для занять з арттерапії і підготували для них концертні номери.

За словами начальника відділу ветеранської політики Житомирської обласної військової адміністрації Дениса Соколовського, у конкурсі дитячого малюнка "Дякую за твій захист" взяли участь понад сто дітей. Усі роботи вони створювали з 23 травня по 1 червня.

Робота Віри Татарчук, учениці Сінгурівського ліцею, посіла одне з перших місць в конкурсі дитячого малюнка. Віра розповіла Суспільному, що мріє про швидке закінчення війни.

"Я малювала людину і розділила малюнок на дві частини. З однієї сторони ніби немає війни, а з другої є. Я довго малювала. Це було тяжко", — сказала дівчина.

Робота Віри Татарчук, Житомир, 20 червня 2024 року.

Людей і дрони намалювала учениця житомирського ліцею №33 Анна Сич.

"Я представила собі, що літають дрони і що вони можуть зробити, — розповіла Анна Сич. —Вони розвідують територію Україні, щоб там не було ворогів. І я хотіла б, щоб б діти махали дронам, бо ті хочуть захистити свою Україну".

Нагороджувати дітей запросили військових, які проходять реабілітацію після поранень. Ветеран Сергій сказав, що на його думку такі заходи потрібні, бо вони позитивно впливають на емоційний і моральний стан військових.

Олександр сказав, що такий захід надихає захисників.

"Такий захід багато чого дає. У нас спілкування потім іде, збираємося разом. Тоді набагато легше на душі", — сказав військовий Олександр.

Окрім малюнків, військовим передали набори для психологічного розвантаження і реабілітації засобами арттерапії. Придбали цю допомогу вихованці житомирської школи балету " Avante" на гроші, які вони заробили під час благодійного концерту в місті Олевськ, розповіла Суспільному керівниця Школи балету "Avante", балетмейстерка Інна Бурдейна.

"Сьогодні ми привезли допомогу, яку зібрали на благодійному концерті-аукціоні в Олевську. І сьогодні наші захисники можуть проходити реабілітацію творчістю, арт-терапією, використовуючи понад сто наборів, які ми змогли закупити на суму понад 20 тисяч гривень", — сказала Інна Бурдейна.

Вихованці"Avante" підготували для дітей-учасників заходу і військових, які лікуються після поранень, концерт. А після нагородження переможців конкурсу малюнку всі діти разом взяли участь у майстер-класі із розмальовування гільз.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube