Суд у справі звільнення з посади гендиректора Житомирської обласної лікарні: захист каже про затягування справи

19 червня Корольовський районний суд Житомира переніс на 1 липня розгляд справи щодо скасування рішення Житомирської облради про розірвання контракту з генеральним директором обласної лікарні Богданом Леськівим. Сторона захисту заявляє, що засідання перенесли, бо справу затягують.

Суддя Корольовського райсуду Віра Шкиря заявила про перенесення засідання через неявку представника третьої сторони – обласного департаменту охорони здоров’я. Самого Богдана Леськіва на засіданні також не було, оскільки він теж перебуває на лікарняному.

"Представник третьої особи просить відкласти розгляд справи через те, що він перебуває на лікарняному. При цьому на підтвердження своїх повноважень долучено ордер про те, що Кирилюк Віталій Леонідович представляє інтереси департаменту охорони здоров’я", — оголосила Віра Шкиря.

Адвокат Богдана Леськіва Дмитро Вернидуб зазначив, що він проти перенесення засідання.

"Я нагадаю, що 8 травня не відбулося засідання, 24 травня не відбулося фактичного розгляду справи по суті і ось 19 червня знову. Тому вважаємо, що це іде чергове затягування справи", — сказав адвокат.

Виконувач обов’язків управління майном Житомирської облради Роман Сечін на суді сказав, що Житомирська облрада вважає перебування на лікарняному поважною причиною для неявки, тому просить перенести засідання.

Суддя Віра Шкиря відклала розгляд справи на 1 липня. Судове засідання має початися о 14:00.

Що відомо про справу звільнення гендиректора Житомирської обласної лікарні імені О.Ф.Гербачевського Богдана Леськіва

1 березня на засіданні бюджетної комісії Житомирської облради члени комісії проголосували за те, щоб розірвати контракт із генеральним директором Житомирської обласної клінічної лікарні Богданом Леськівим.

7 березня на сесії депутати Житомирської облради ухвалили рішення розірвати контракт із Богданом Леськівим.

Корольовський районний суд Житомира 22 березня 2024 року отримав позов Богдана Леськіва до Житомирської обласної ради. Суть спору — визнання незаконним та скасування рішення Житомирської обласної ради. Засідання, суду яке мало відбутися 8 травня, перенесли на кінець травня.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube