Недостатня каналізованість Мар'янівки — можлива причина забруднення річки Крошенка у Житомирі

У підсумковій програмі "Тиждень. Житомир" обговорювали проблему скидів стічних вод у річку Крошенка у Житомирі та можливі причини забруднення водойми. Однією з них може бути проблема недостатньої каналізованості мікрорайону.

Про це Суспільному розповів директор комунального підприємства "Експлуатація штучних споруд" Віталій Ролінський.

За його словами, працівники підприємства проводять перевірки і якщо виявляють самовільні підключення до мережі господарської фекальної каналізації, то їх відключають.

"Коли фіксуються фекальні стоки у зливових мережах, тоді виявляємо, звідки вони з'являються і ліквідовуємо. Дощі також впливають: переповнюються вигрібні ями, тому що мікрорайон Мар'янівка недостатньо каналізований. І коли вигрібні ями переповнюються, вода з них разом із дощовою водою потрапляє у струмки та мережі, а затим в річку Крошенка", — розповів Віталій Ролінський.

Докладніше про причини забруднення річки Крошенка дивіться у програмі "Тиждень. Житомир".

Що відомо про забруднення річки Крошенка

Раніше Суспільне повідомляло, що 24 травня до Держекоінспекції Поліського округу надійшло повідомлення про масовий сплив риби на поверхню річки Крошенка. Екологічні інспектори разом із рибоохоронним патрулем провели обстеження берегової лінії.

10 червня житомирські екологи оприлюднили результати досліджень проб води, відібраних в річці Крошенка та в ставку в парку "Крошенський".

11 червня екологи прокоментували причини масового спливу риби на поверхню у річці Крошенка в Житомирі, зафіксованого 24 травня.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube