Прорив каналізації в Житомирі: котлован на місці аварії затопило водою

У квітні 2024 року на провулку Ливарному 1 в Житомирі стався прорив каналізаційної мережі. Працівники Житомирводоканалу дотепер проводять ремонтні роботи, оскільки супутній прорив іншої труби ускладнює процес. Яма постійно наповнюється водою та підмиває дорогу.

Про це Суспільному розповіла менеджерка зі зв’язків із громадськістю комунального підприємства "Житомирводоканал" Сніжана Герасимчук.

Під час зйомок Суспільного, до місця пориву приїхала ремонтна бригада, яка відкачала воду. За словами Сніжани Герасимчук, затримка з благоустроєм пов'язана з відсутністю техніки та людей.

"Ми, на жаль, не мали змоги одразу провести роботи з благоустрою, закопати ділянку, тому що зараз маємо таку ситуацію з браком техніки та працівників і величезну кількість поривів водо- та каналізаційних мереж. Тому ми не можемо оперативно справлятися з усіма завданнями. Сьогодні фахівці мулососами висмоктують воду і яма, траншея буде засипана", — сказала Сніжана Герасимчук.

Житомирянин Дмитро розповів Суспільному, що працівники комунального підприємства "Житомирводоканал" розрили яму і не провели роботи з благоустрою.

"Ми постійно телефонуємо у водоканал, а вони кажуть: "Зараз приїдемо". Приїдуть, закопають, а на наступний день воно знову тече", — повідомив Дмитро.

За словами житомирянки Тамари, каналізаційна яма наповнилася водою та має неприємний запах. Жінка показала, що яма неогороджена і знаходиться поруч зі спортивним і дитячим майданчиками.

"Стадіон і все, бігають, нічого там огороджено не було. Риють, копають, знову копають, риють і закопують", — сказала Тамара.

"Не була вона огороджена, була лише стрічка і та десь поділася. Діти бігають маленькі, може дитя впасти", — розказав житомирянин Віталій.

"Я бачив, що місцеві, які проживають нижче, стихійно намагалися огородити яму. Там вода накопичувалася і сморід був дуже великий", — розповів Дмитро.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube