У Житомирі оголосили тендер на реконструкцію гуртожитку для переселенців

У Житомирі оголосили тендер на реконструкцію гуртожитку для переселенців. Фото: Марія Кравчук/Суспільне Житомир

У Житомирі оголосили закупівлю на першу чергу реконструкції гуртожитку для переселенців. Про це журналісти Суспільного дізналися під час моніторингу платформи державних закупівель Prozorro.

11 червня ввечері комунальна установа “Агенція розвитку міста” Житомирської міської ради опублікувала закупівлю з очікуваною вартістю 5 мільйонів 192 тисячі 863 гривні. За ці гроші планують провести першу чергу реконструкції нежитлового приміщення під соціальний прихисток (гуртожиток) для переселенців та інших соціально вразливих груп населення по вулиці Домбровського.

У технічній специфікації вказано, що підрядник має провести демонтажні роботи частини стін, підлог та стелі, облаштувати фундамент, тепло- та звукоізоляцію, мережі комунікацій, збудувати нові перегородки, встановити вікна та двері, провести внутрішнє опорядження та оздоблення тощо.

Роботи мають бути завершені до 20 листопада 2024 року

На платформі Dream вказано, що проєкт з реконструкції гуртожитку передбачає облаштування меблями та технікою не менше 7 квартир.

“Цей проєкт має на меті надати безпечне та комфортне місце для проживання людям, які потребують підтримки та допомоги. В рамках проєкту передбачена реконструкція приміщення, включаючи встановлення необхідної інфраструктури, зокрема, санвузлів, кухні, спальних кімнат, а також створення спільних зон відпочинку та соціальних контактів”, — йдеться в описі проєкту.

Також вказано, що загальний бюджет проєкту понад 7,4 мільйона гривень, і він повністю профінансований за донорські гроші.

Найбільшу суму, а це понад 4 мільйони гривень, у бюджеті проєкту виділили на будівельні роботи. 794 тисячі гривень заклали на непередбачувані видатки.

Скрін з платформи DREAM

Виконавцем проєкту є КУ “Агенція розвитку міста”, а балансоутримувачем — КП “Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство 6”.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube