Цапу, якого врятували на закинутому підприємстві поблизу Житомира, шукають нового господаря

Цап, який упродовж декількох тижнів пролежав затиснутим між бетонними плитами на території закинутого підприємства поблизу Житомира і якого врятували місцеві жителі та рятувальники, одужує. Тварині дали кличку — Федір, і наразі йому шукають нового господаря.

Про це Суспільному розповіла керівниця міського центру захисту тварин Олександра Мельник.

За її словами, тварину 5 червня привезли до установи у вкрай виснаженому стані. Тут їй надали ветеринарну допомогу та встановили за нею нагляд. Наразі Федір — на реабілітації.

"За ці декілька днів, упродовж яких Федір перебуває у центрі захисту тварин, він поводиться не агресивно. Любить, коли його глядять. Після одужання ми хочемо знайти для нього нову домівку. Ми дізналися, що його попередній господар — чоловік літнього віку, а тому не контролює, де ходять його тварини. Ми хочемо, щоб такий випадок, який трапився із цим цапом, більше не повторився в його житті", — сказала Олександра Мельник.

Ветеринарний лікар центру захисту тварин Михайло Колесник розповів, що врятованому цапові роблять масаж, оскільки його доставили із пролежнями та тілі.

"Розминаємо його потроху. Спочатку цап негативно ставився до цього, бо йому, мабуть, було боляче, а потім, коли зрозумів, що стає легше, то йому це почало подобатися. Тварина потрапила до нас із ранами, адже занадто довго пролежала нерухомо. Було видно сліди і від затиснутої лапи", — сказав ветеринар.

За словами лікаря, наразі Федір, потроху почав самостійно вставати і рухатися.

"Спершу він не міг їсти, тож, ми розминали йому шлунок, годували його. А зараз він їсть і п'є воду сам. І навіть на ноги без сторонньої допомоги намагається зіп'ястися. Його стан покращився. Мабуть, тому що він ще не старий. Йому 5 років, не більше", — розповів ветеринарний лікар Михайло Колесник.

Раніше Суспільне розповідало, що тварину, затиснутою між бетонними плитами, на закинутому підприємстві у селі Зарічани Станишівської громади знайшла місцева жителька Юлія Чепюк. Для її порятунку вона викликала рятувальників. Тварину доставили у міський центр захисту тварин.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube