Перевтілення переселенки: команда майстрів краси з Бердичева посіла перше місце у міжнародному чемпіонаті

Як відбулося перевтілення переселенки з Нової Каховки у Бердичеві. Фото надала Ірина Пільтяй

Команда майстрів краси з Бердичева взяла участь у міжнародному чемпіонаті @ibv_pmworld і посіла перше місце у командній номінації "Перевтілення". Завдання полягало у тому, щоб за 3 місяці покращити зовнішність, психологічний та емоційний стан жінки, яка постраждала від війни.

Про це Суспільному розповіла бердичівська майстриня з перманенту Ірина Пільтяй.

"Коли мені запропонували взяти участь у конкурсі, я навіть не думала, тому що у такий складний період для нашої країни це — як ковток свіжого повітря. Тим паче номінація "Перевтілення" спрямована на допомогу жінці, яка постраждала від війни. Нашою героїнею стала Альона Кудріна з Нової Каховки", — сказала Ірина.
Ірина Пільтяй/Facebook
"Мене звати Альона, і я з Херсону. Останні 9 років з чоловіком і синочком ми проживали в Новій Каховці. Працювали, виховували сина, відкладали кошти на житло. 24 лютого я не забуду ніколи, як і всі українці. Всі мрії і плани були зруйновані. Залишилася лише одна ціль — вижити. Звуки ракет, винищувачів, "Градів". Дуже страшно, і вижити було майже неможливо. Окупація — це пекло. Після SMS з погрозами ми прийняли рішення виїжджати. Але було важко знайти перевізника, бо свого транспорту ми не мали. Та й не факт, що доїхали б, бо росіяни розстрілювали машини, забирали все. Дивом ми добралися до Запоріжжя. Звідти потягом приїхали до Бердичева. Але мені одній важко, бо чоловік на фронті захищає Україну. Немає знайомих, друзів, і ми з сином тут одні. І війна", — розповіла Альона.
Фото надала Ірина Пільтяй

Скриншот з відео команди майстрів краси з Бердичева

У групі "ВПО Бердичева" жінка побачила, що потрібна героїня для проєкту.

"Довго не думала. Написала одразу. Ми зустрілися з Іриною, обговорили всі моменти. Але я потрапила в лікарню, бо мій психологічний стан після всього пережитого бажав кращого. Я боялася, що мене не дочекаються і знайдуть нову героїню. Але Ірина з командою мене дочекалася. І я їй дуже вдячна. Я маю надію, що моя щаслива зірка ще засяє", — сказала Альона Кудріна.
Фото надала Ірина Пільтяй

Знайшовши команду професіоналів, Ірина з майстринями краси почала процес перевтілення переселенки.

"Ми професійно виконували різні процедури, покращуючи та змінюючи зовнішність нашої героїні. Також дуже хотілося створити дружню атмосферу і разом проводити дозвілля. Майстер-клас із флористики став для команди класним проведенням часу. Всі відволіклися від роботи, а наша героїня взагалі була в захваті, тому що це щось для неї було нове і зовсім не схоже на її будні. Також зустрічалися на обід, розмовляли, знайомилися, сміялись, плакали. І в якийсь момент я все частіше почала помічати, що ми стаємо не просто командою", — розповіла Ірина Пільтяй.
Скриншот з відео команди майстрів краси з Бердичева

Скриншот з відео команди майстрів краси з Бердичева

Скриншот з відео команди майстрів краси з Бердичева

На фінальну фотосесію потрібно було вбрання для героїні. Вирішили не купувати його, а подарувати офлайн-урок Альоні з креативного шиття, на якому вона долучилася до створення одягу на фотосесію.

"Це був неймовірний досвід, тому що Альона згадала свої навички і ті знання, які вона отримала, залишилися з нею назавжди. Ми всі були в шоці від того, наскільки змінилася наша героїня. Не тільки зовні. В неї почали сяяти очі. З'явилися розмови про майбутнє, плани, позитив. Це все відчувалося на енергетичному рівні", — повідомила Ірина.
Скриншот з відео команди майстрів краси з Бердичева

Скриншот з відео команди майстрів краси з Бердичева

Фото надала Ірина Пільтяй

30 травня у Києві відбувся фінал чемпіонату. Серед п'яти команд, які брали участь у проєкті перевтілення, представниці Бердичева посіли перше місце.

Фото надала Ірина Пільтяй

Фото надала Ірина Пільтяй
"Всій команді велика подяка. Всі дуже круті, класні. І я всіх дуже полюбила", — сказала Альона Кудріна.
Фото надала Ірина Пільтяй

Фото надала Ірина Пільтяй

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube