Відпочинок на природі: на Житомирщині облаштували ще одну лісову рекреаційну зону

На Житомирщині відкрили четверту локацію для безпечного відпочинку в лісі. Столичний лісовий офіс

На Житомирщині облаштували ще одну рекреаційну зону для безоплатного відпочинку у лісі. Цього разу — на території філії ДП "Ліси України" — "Бердичівське лісове господарство". Загалом в області упродовж року відкрили 4 такі локації на природі.

Про це йдеться на сторінці Facebook Столичного лісового офісу.

Зокрема, в інформації сказано, що зони відпочинку у лісі облаштовують працівники місцевих філій лісових господарств у рамках програми розвитку рекреації ДП "Ліси України", яка діє із червня 2023 року. За цей час на території Житомирської області рекреаційні пункти для відпочинку в лісі створили у філіях: "Ємільчинське лісове господарство", "Звягельське лісове господарство" та "Коростенське лісомисливське господарство".

Столичний лісовий офіс

Столичний лісовий офіс
"Одна із найбільших переваг рекреаційних осередків — це їхня безпека. На території цих облаштованих лісових зон немає ризику наштовхнутися на сумнівні предмети. Це альтернатива традиційним прогулянкам у лісі, які наразі через пожежонебезпечний період та заборону відвідування лісів в умовах війни обмежені — із міркувань безпеки", — йдеться у повідомленні.

На території рекреаційних лісових локацій встановлені альтанки, є питна вода, місця для приготування їжі та для паркування авто. Також на кожному із них є ігрові майданчики для дітей.

Столичний лісовий офіс

Столичний лісовий офіс

Столичний лісовий офіс

Окрім Житомирщини, такі ж лісові відпочинкові зони створили і на Київщині — у філії ДП "Ліси України — "Білоцерківське лісове господарство". Загалом у рамках програми на території обох областей станом на 7 червня 2024 року працює 12 облаштованих зон.

Адреси та місце розташування таких локацій на Житомирщині та Київщині можна знайти за посиланням.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube