XIX Літня універсіада України зі стрільби з лука: студентка ЖДУ імені Івана Франка Ольга Хомутовська здобула перемогу

Ольга Хомутовська здобула перемогу на XIX Літній універсіаді України зі стрільби з лука, червень 2024 . ЖДУ імені Івана Франка

Студентка ЖДУ імені Івана Франка Ольга Хомутовська здобула перемогу на XIX Літній універсіаді України зі стрільби з лука.

У коментарі Суспільному спортсменка розповіла, що змагання проходили з 30 травня по 2 червня у місті Львів.

"У кваліфікаційному раунді я посіла перше місце, не залишивши шансу іншим учасницям в категорії. В особистому раунді підтвердила свою першість", — сказала Ольга Хомутовська.
Фото надала Ольга Хомутовська

ЖДУ імені Івана Франка

За її словами, учасниками універсіади могли стати студенти вищих навчальних закладів України, котрі навчаються на денній формі навчання.

"Ці змагання не є відбірковими до міжнародних стартів, але ми вже починаємо готуватися до універсіади наступного року, яка буде відбірковою до всесвітньої універсіади, що проходитиме в Німеччині", — повідомила спортсменка.
Фото надала Ольга Хомутовська

Фото надала Ольга Хомутовська

Ольга Хомутовська є майстром спорту України, її тренером є Іван Мазепа.

"Я триразова чемпіонка України серед юніорів, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків України, бронзова призерка чемпіонату Європи, учасниця Європейських ігор 2023 року", — розповіла Ольга.
Фото надала Ольга Хомутовська

Фото надала Ольга Хомутовська

Стрільбою з лука спортсменка займається вже шість з половиною років, з яких понад три роки бере участь в міжнародних стартах.

"Як виникло це захоплення важко сказати, це сталося випадково. У секцію мене привела однокласниця, а потім стало цікаво. До стрільби з лука я займалася плаванням. Коли починала свій спортивний шлях в стрільбі з лука, мені було 14 років", — повідомила Ольга Хомутовська.
Фото надала Ольга Хомутовська

Раніше Суспільне повідомляло, що лучниця з Житомирщини Ольга Хомутовська стала срібною призеркою чемпіонату України.

Що відомо про Ольгу Хомутовську

Спортсменка Ольга Хомутовська здобула першу в історії Житомирщини медаль чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Ольга стала бронзовою призеркою змагань, що проходили у місті Ньюпорт у Великобританії. Суспільному розповіла, що найбільше мріє про перемогу України у війні та хоче виграти золото на Чемпіонаті світу.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube