Складували медичні відходи: житомирським підприємцям оголосили підозру у порушенні норм утилізації небезпечних відходів

Медичні відходи, які мали б утилізувати житомирські підприємці. Офіс Генпрокурора України

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генпрокурора директору та трьом співвласникам житомирського підприємства оголосили підозру у порушенні норм утилізації інфекційно небезпечних відходів.

Про це на своєму сайті повідомляє Офіс Генпрокурора.

У повідомленні сказано, що за даними слідства, керівники підприємства, яке має ліцензію на утилізацію небезпечних відходів, організували незаконну схему надання послуг для збільшення прибутків.

Підприємців підозрюють у тому, що вони у 2022-2023 роках укладали договори з закладами охорони здоров’я Київщини, Житомирщини та Вінниччини на збір та утилізацію інфекційно небезпечних медичних відходів, не маючи необхідних потужностей та складських приміщень для зберігання цих відходів.

"Підприємці підшукали такі приміщення та забезпечили перевезення відходів з медичних закладів. Під час обшуків правоохоронці виявили відходи на площі понад 300 квадратних метрів. Серед них — крапельниці, шприці, катетери та інші засоби, які зберігалися з порушенням ліцензійних вимог та законодавства про відходи, що могло призвести до поширення інфекційних хвороб", — пише пресслужба Офісу Генпрокурора України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Офіс Генпрокурора України

Офіс Генпрокурора України

Офіс Генпрокурора України

Офіс Генпрокурора України

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube