Сім нагород різного гатунку здобула збірна Житомирщини на Кубку України з веслування на човнах "Дракон"

Спортсмени збірної Житомирщини на Кубку України з веслування на човнах "Дракон", травень 2024 рік. Житомирська ОВА

Сім нагород різного гатунку здобула збірна команда Житомирської області на Кубку України з веслування на човнах "Дракон". Спортсмени змагалися у різних категоріях, включаючи чоловічі, жіночі та змішані команди.

Про це повідомило управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Кубок України проходив у Полтаві із 17 по 19 травня.

"Кубок України зібрав найкращі команди з Київської, Черкаської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Дніпропетровської та Волинської, Житомирської областей та з Києва, які змагалися у різних категоріях", — йдеться у повідомленні.

За результатами змагань в активі команди 2 золоті нагороди:

• чоловіки 19-39 років — на дистанції 2000 метрів;
  • мікс 19-39 років — на дистанції 200 метрів.

Також житомирські спортсмени здобули 2 срібні нагороди:

• чоловіки 19-39 років — на дистанції 200 метрів;
  • мікс 19-39 років — на дистанції 2000 метрів.

3 бронзові нагороди здобули:

• жіноча команда 19-39 років — на дистанціях 200 та 2000 метрів;
  • майстри 40+ мікс — на дистанції 200 метрів здобули Кубок федерації України з веслування на човнах "Дракон".
Житомирська ОВА

Раніше житомирські спортсмени розповіли кореспондентам Суспільного, як готуються до змагань з веслування на човнах "Дракон". Майстер спорту з веслування на човнах "Дракон" Дмитро Мороз розповів, що у драгонботі немає вікових обмежень і спортивним веслуванням можуть займатися, як діти, так і дорослі.