У трьох житомирських університетах збільшилася кількість студентів призовного віку

Житомирські університети. Суспільне Житомир

Від початку повномасштабного вторгнення РФ до України в житомирських університетах збільшилася кількість студентів-чоловіків, які вступають до вишів після 25 років.

Про це журналісти Суспільне Житомир дізналися із відповідей на інформаційні запити від трьох університетів міста.

Згідно з наданою інформацією, в усіх трьох університетах упродовж 2021 -2023 років помітно динаміку зростання кількості студентів-чоловіків 1964-1994 років народження.

Державний університет "Житомирська політехніка"

Перше місце, де побільшало студентів-чоловіків старшого віку, посів Державний університет "Житомирська політехніка" — у 2021 році їх було 204 особи, у 2023 — їх стало 798 осіб.

За інформацією проректора з науково-педагогічної роботи Державного університету "Житомирська політехніка" Андрія Морозова, станом на квітень 2024 року найстаршим студентом у виші є здобувач повної вищої освіти — "магістр" 1966 року народження (58 років).

Поліський національний університет

На другому місці Поліський національний університет — у 2021 році їх було 203 особи, у 2023 році кількість студентів збільшилася до 636 осіб.

За інформацією ректора університету Олега Скидана, вік найстаршого студента, що навчається в університеті, становить 62 роки (вступив у 2021 році на заочну форму навчання).

Житомирський держуніверситет імені Івана Франка

Третє місце за кількістю посів Житомирський державний університет ім. Івана Франка, там у 2021 році навчалися 40 чоловіків після 25 років, а у 2023 році їх стало 159 осіб.

За інформацією проректора університету Володимира Чумака, вік найстаршого студента — 61 рік.

Раніше Суспільне повідомляло, що Міністерство освіти та науки України (МОН) опублікувало дані про розподіл видатків держбюджету між закладами вищої освіти державної форми власності, які належать до сфери управління МОН. Серед трьох житомирських університетів найменше грошей отримає Поліський національний університет, найбільше — ЖДУ імені Івана Франка.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube