Оновлення даних для мобілізації: де військовозобов’язані житомиряни актуалізують дані

18 травня набув чинності Закон "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Тепер військовозобов’язані повинні оновити дані у ТЦК, ЦНАПах чи електронному кабінеті застосунку "Резерв" упродовж 60 днів. У Житомирі відповідно до закону оновлення даних у ЦНАПі розпочалося 18 травня.

Про це Суспільному розповіла керівниця Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради Сюзанна Галецька.

За її словами, доступна послуга з актуалізації особистих даних військовозобов’язаних, призовників та резервістів.

"Для цього всім бажаючим необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг на вулиці Михайлівській, 4, або до адміністраторів у Прозорому офісі на Площі Польовій, 8. Із собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та діючий мобільний телефон для підтвердження реєстрації заяви", — сказала Сюзанна Галецька.

Сюзанна Галецька розповіла, що за результатом опрацювання заяви формується документ, який потім видається людині.

"18 травня у суботу близько 20 осіб вже скористалися цією послугою та отримали документи. Сьогодні продовжуємо надавати ці послуги. Люди звертаються, цікавляться. Роз’яснюємо, що можемо в межах компетенції для надання таких послуг. За досвідом роботи 18 травня, це займає від 5 до 15 хвилин, але можуть бути певні моменти в роботі реєстрів, тому це може зайняти трохи більше часу", — пояснила Сюзанна Галецька.

Кореспонденти Суспільного поцікавилися у житомирян, чи оновили вони дані військовозобов’язаного. Житомирянин Юрій розповів, що для оновлення даних користувався застосунком "Резерв".

"Зручно було, але дуже довго, бо там було дуже багато людей і траплялися збої в системі. Все оновив, я сам ветеран військової служби. Не боюсь нічого", — повідомив Юрій.

"Планую оновлювати через "Резерв", але зараз настільки багато людей. Взагалі в ЦНАП ходив, там великі черги і дуже треба довго стояти, так що поки ажіотаж пройде, після цього можна буде оновити", — сказав житомирянин Василь.

"Я студент, але я в додатку оновив. Перші дні він трохи давав збій, а далі все чудово", — розказав житомирянин Микола.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube