Загинув під час виконання бойового завдання: у Житомирі попрощалися з 23-річним бойовим медиком В'ячеславом Колотушею

20 травня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира попрощалися з 23-річним бойовим медиком ЗСУ В'ячеславом Колотушею, який загинув 13 травня 2024 року під час виконання бойового завдання.

Про це Суспільному розповіла директорка Житомирського міського центру соціальних служб Ольга Юрченко. За її словами, бойовий медик родом із Сумщини.

"13 травня 2024 року під час виконання бойового завдання В'ячеслав Віталійович героїчно загинув, залишивши у скорботі свою дружину, яка при надії, свою матусю, своїх рідних і близьких, своїх побратимів, друзів, залишивши у скорботі всю Україну", — сказала Ольга Юрченко.

В'ячеслав Колотуша народився в селі Тиманівка Шосткинського району Сумської області, працював фельдшером медичної допомоги.

"Його військова служба проходила у Житомирі. Разом із військовими підрозділами Збройних сил України він брав участь у дуже багатьох гарячих точках. Був відзначений відомчою нагородою — нагрудним знаком "Лицарський хрест", — розповіла Ольга Юрченко.

Попрощатися з 23-річним бойовим медиком ЗСУ В'ячеславом Колотушею приїхали рідні з Сумщини, друзі та побратими.

"Настільки професійного й ідейного медика я ще не зустрічав. Ця людина була медиком не тому, що його навчили, не тому, що його змусили — він цим жив. Для нього рятувати життя — це був єдиний можливий сенс життя. Комусь дали нагороду за 10 врятованих життів, за 20. Слава врятував сотні. Він виїжджав у найгірші точки. Він був у нетрях Бахмуту, він був у реально розбитих бліндажах", — розповів побратим В'ячеслава Колотуші Владислав Битковський.

"Він залишиться найсвітлішою людиною, яка віддала своє життя, рятуючи інші життя", — сказав побратим В'ячеслава Колотуші Костянтин.

Поховали В'ячеслава Колотушу на Алеї Слави Корбутівського міського кладовища.

Вічна слава і світла пам'ять нашому Герою.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube