Чи змінилися ціни на м'ясо на ринку в Житомирі після Великодня

Чи змінилися ціни на м'ясо в Житомирі після Великодня та чи відчули ці зміни покупці. Кореспонденти Суспільного відвідали Житній ринок Житомира, щоб дізнатися, скільки зараз коштують м'ясні продукти.

Житомирянин Леонід прийшов на Житній ринок придбати підчеревину.

"Зменшилися ціни: підчеревина була по 180, а стала по 130 гривень. Найчастіше я купую підчеревину. Я забезпечую Збройні сили копченою підчеревиною і звичайним салом. Не завжди, але тоді, коли є в цьому потреба і коли мене просять", — сказав покупець Леонід.

Продавчиня Ксенія розповіла, що після Великодня м'ясо подешевшало, а покупців стало менше.

"Ошийок — 190 гривень, лопатка — 145, шинка — 150, биточок — 150, підчеревина — 150. Після Великодня дешевше стало, купують менше", — розповіла продавчиня Ксенія.

Продавчиня Оксана зауважила, що м'ясо подешевшало, але несуттєво.

"Я б не сказала, що дуже змінилися ціни. М'ясо подешевшало десь на гривень 20-30. М'ясо — 180-170 гривень, дивлячись яка свинина. Як гарна, хороша, домашня, викормлена, то вона буде дорожча. Якщо з ферми, то все залежить від того, як годують, тому й ціна відповідна. Та людина, яка їла м'ясо, та й їсть, в кого є гроші, а хто приходив і купував трохи, так і купує трохи. Все залежить від того, хто купує. Пенсіонери купують менше й обирають дешевше", — розповіла продавчиня Оксана.

"Зменшилися ціни. Якщо свинину я купувала по 180 гривень, то сьогодні купила по 160. На м'ясо ціни змінилися, зменшилися", — сказала покупчиня Ольга.

Директор економічного дискусійного клубу Олег Пендзин розповів, що вартість м'яса змінилася тому, що зменшився попит.

"Трохи зменшився попит. Я не думаю, що ціна буде знижуватися. Я думаю, що ажіотажний попит перед святами зменшився, закінчився і, як наслідок, ми зараз маємо ситуацію, коли ціна зафіксована на тому рівні, який буде і надалі. Не варто чекати на зниження ціни на м'ясо і далі", — розповів Олег Пендзин.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube