В Житомирі розглянули ще 6 заяв на компенсацію за житло, яке зруйнувала чи пошкодила армія РФ

Засідання виконкому Житомирської міської ради, 15 травня 2024 року. Скрин з відео Житомирської міськради

15 травня на засіданні виконкому Житомирської міської ради розглянули ще 6 заяв від житомирян та затвердили виплати компенсації за зруйноване та пошкоджене внаслідок збройної агресії РФ житло. Загалом спеціальні комісії вже опрацювали 223 заяви.

Про це під час виконкому повідомив начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Андрій Гуменюк.

Він нагадав, що в Житомирі працює дві комісії, які розглядають заяви громадян на виплати компенсації окремо за пошкоджене і зруйноване майно внаслідок збройної агресії РФ.

"По пошкодженим об’єктам опрацьована 141 заява на загальну суму 14 мільйонів гривень. По пошкодженим об’єктам ми розглянули 82 заяви на загальну суму 65 мільйонів гривень", — сказав Андрій Гуменюк.

15 травня члени виконкому прийняли рішення комісій надати дозвіл виплатити компенсацію на відновлення двох пошкоджених об’єктів та чотирьох знищених. В одному з випадків Комісія розглянула і підтвердила цільове використання компенсації при відновленні пошкодженого житла, і члени виконкому підтримали таке рішення і дозволили виплатити заявникам залишок коштів.

Загалом майже за 4 місяці, із 17 січня 2024 року в Житомирі розглянули 49 заяв на загальну суму 21 мільйон гривень. Раніше Суспільне інформувало, що станом на 17 січня у Житомирі подали 174 заяви на компенсацію за пошкоджене та зруйноване внаслідок обстрілів армією РФ житло. Усі заяви були опрацьовані відповідними комісіями.

Загалом, як писало Суспільне, станом на 9 травня 2024 року за рік жителі Житомирщини подали понад 916 заяв на отримання компенсації за житло, яке має незначне пошкодження внаслідок обстрілів армією РФ. Комісії прийняли 699 рішень про надання компенсації на загальну суму 73,5 млн грн. На сьогодні 675 власників пошкоджених осель вже отримали на свої карткові рахунки кошти на загальну суму 62,5 млн грн

8 січня 2024 року на Житомирщині в рамках програми "єВідновлення" сформували 90 сертифікатів на отримання компенсації за зруйноване армією РФ майно на суму 100 мільйонів гривень. Загалом заяви на отримання компенсації за зруйноване житло вже подали 124 людини.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube