Залишиться три: у Житомирі закриють станцію скиду нечистот

У Житомирі з 1 червня на вулиці Парниковій закриють станцію скиду нечистот. Постійний рух автомобілів, неприємний запах та розбита дорога створюють дискомфорт для жителів вулиці.

Про це Суспільному розповіла жителька вулиці Парникової Інна Атаманська.

За її словами, робота станції забруднює територію, а через постійне курсування асенізаційних машин руйнується дорога.

"Дорога в нас неспеціального призначення, не для такого транспорту. Це нам заважає, смердить. Через постійний рух діти не можуть спокійно проходити", — сказала Інна Атаманська.

Інший житель Парникової В'ячеслав Майка розповів, що на вулиці відсутні тротуари. За його словами, постійний рух автомобілів створює небезпеку для дітей, що там проживають.

"Коли спекотно, то неможливо проходити по вулиці, тому що з цих асенізаторів тече, смердить. Навіть якщо їхати за цією машиною по місту, то запах такий собі", — сказав В'ячеслав Майка.

Інна Атаманська та жителі вулиці Парникової у лютому 2024 року підготували звернення до Житомирського міського голови про закриття станції скиду нечистот на вулиці Парниковій. 3 квітня міський голова підписав звернення від жителів вулиці. Тепер його має погодити Держпродспоживслужба.

"Розглянули звернення і пішли нам назустріч. Хоча на сьогоднішній день машини ще курсують. Сказали, що, можливо, з першого числа перестануть", — розповіла Інна Атаманська.

"Я вважаю, що це дуже добре. Треба частіше робити такі акції, щоб зберегти нашу країну. Це наше місто, це наше життя, це життя наших онуків, дітей. Треба вивозити, щоб не було близько до міста, до селищ, я так розумію", — висловила свою думку жителька вулиці Парникової Олена Галицька.

Водій асенізаційного автомобіля Леонід Кончаківський каже, що закриття станції може призвести до зростання цін на вивіз нечистот.

"Окрім як підвищення цін, я нічого не бачу. Доведеться людям або викачувати і платити гроші, або шукати якісь насоси і качати десь в поля, в річки", — сказав Леонід Кончаківський.

За словами головного інженера "Житомирводоканалу" Сергія Єрьоміна, наразі у Житомирі працює чотири станції скиду нечистот. З 1 червня їх залишиться три. У майбутньому підприємство планує зменшити кількість станцій скиду нечистот до однієї.

"У травні вже підтверджено, поставлено підпис та печатку Держпродспоживслужби Житомирської області. Це вже відпрацьовані заходи. Зараз служба відпрацьовує з власниками асенізаторних автомобілів. З 1 червня в нас буде лише три станції", — розповів Сергій Єрьомін.

За його словами, з 1 червня станції скиду нечистот у Житомирі працюватимуть за такими адресами:

  • головна насосна станції на вулиці Івана Гонти;
  • провулок Складський, 9;
  • очисні споруди на вулиці Промислова, 1.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube