Прийшов до Звягеля: колишній військовий Петро Скрипка йде пішки містами України, аби зібрати гроші на FPV-дрони для ЗСУ

Колишній військовослужбовець Петро Скрипка організував піший марафон містами України, аби зібрати гроші на FPV-дрони для військових. Чоловік стартував з Івано-Франківська, побував у Рівному, а 10 травня прийшов до міста Звягель на Житомирщині. Під час свого походу ветеран веде стріми у соціальних мережах, де йому донатять.

Петро Скрипка — колишній військовослужбовець третьої штурмової бригади. У 2023 році його комісували через хворобу — розсіяний склероз. З того часу ветеран займається волонтерством — допомагає українській армії.

"Я не знав, чим себе зайняти, не міг знайти собі місця, хотів бути чимось корисним. Сидіти просто у місті і, наприклад, ходити на роботу та віддавати частину зарплатні — це для мене було замало", — розповів Петро Скрипка.

Аби зібрати гроші на купівлю FPV-дронів для військових, чоловік організував піший марафон — йде з Івано-Франківська містами України. Ветеран вже побував у Львові, Луцьку та Рівному, а 10 травня прийшов до Звягеля на Житомирщині.

У Звягелі волонтер прогулявся містом, сфотографувався з місцевими жителями, які на вулиці донатили гроші на ЗСУ.

"Я бачив Петра дуже часто, також стежу за ним постійно, він веде прямі трансляції, ходить Україною, збирає гроші для ЗСУ", — сказав місцевий житель Артем.

Скільки триватиме марафон волонтер не прогнозує, каже, що хоче відвідати Київ, Полтаву, Харків, Дніпро, Миколаїв та Одесу. Під час свого марафону Петро Скрипка веде стріми у соціальних мережах, де й збирає гроші.

"Ми збираємо здебільшого у мережі TikTok, у Instagram теж є посилання на банку, є офіційна сторінка нашої громадської організації у Facebook. Але переважно я веду трансляції у TikTok. У нас декілька сторінок, тому що росіяни дуже часто скаржаться на ці сторінки і їх блокують. Тому доводиться якось виходити з ситуації і мати декілька акаунтів", — повідомив Петро Скрипка.

Ціль волонтера — зібрати мільйон гривень на FPV-дрони для військовослужбовців на передовій. Нині вже зібрали близько 200 тисяч гривень.

"Ми маємо показати, що ми — сильний тил. Якщо ми будемо сильним тилом, то військові розумітимуть, що їм є за що стояти. Я дуже багато на своєму шляху показую алей слав, кладовищ, зустрічаюся з дітьми, спілкуюся з родинами загиблих. Я розумію, що ми не маємо права здаватися, тому що всі ці люди на портретах загинули за нашу волю, щоб ми могли спокійно гуляти своїми містами", — розповів Петро Скрипка.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube