Суд у справі побиття волонтерки з Житомира: обвинувачений лишиться під вартою ще на 60 діб

Приіщення суду на майдані Соборному, Житомир, 2024 рік. Суспільне Житомир/Тетяна Іскоростенська

8 травня у Богунському районному суді відбулося чергове слухання у справі про побиття житомирської волонтерки Ірини Пацевої-Коцюби. Суд продовжив обвинуваченому Іллі Ярмолицькому термін тримання під вартою ще на 60 діб.

Про це Суспільному повідомила Ірина Пацева-Коцюба.

Знімальній групі Суспільного Житомир не дозволили перебувати в залі засідань — суддя Андрій Болейко сказав журналістам, що заяву на присутність під час розгляду справи потрібно подавати на ім’я судді за три дні до початку слухання справи.

На прохання журналістки Тетяни Іскоростенської про зйомку суддя запропонував запитати в обох сторін дозвіл на відеозйомку та на присутність журналістів Суспільного Житомир під час розгляду справи.

Ірина Пацева-Коцюба та її адвокатка Тетяна Алєйнікова не заперечували. Адвокатка обвинуваченого Валентина Коха сказала, що вона проти присутності журналістів під час судового процесу, оскільки обговорюється стан здоров’я її підзахисного Іллі Ярмолицького, а це в подальшому може спричинити негативні наслідки для її підзахисного.

Журналісти покинули судову залу.

Після завершення судового засідання Ірина Пацева-Коцюба телефоном розповіла Суспільному, що наступне судове засідання заплановане на 23 травня 2024 року.

Що відомо про справу побиття волонтерки з Житомира

Раніше Суспільне писало, що другого жовтня на волонтерку та викладачку одного із житомирських закладів вищої освіти напав невідомий. Жінка потрапила до лікарні. Третього листопада чоловіка, якого підозрюють у нападі на волонтерку, затримали у Луцьку. Наступного дня прокурори Житомирської окружної прокуратури обрали чоловікові запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення грошової застави.

20 жовтня житомирська волонтерка Ірина Пацева-Коцюба розповіла кореспондентам Суспільного, що на неї напали через її волонтерську діяльність, якою вона займається із 2014 року, а після повномасштабного російського вторгнення є дотичною до пошуку автомобілів для Сил оборони України.

8 листопада судове засідання у цій справі перенесли на 15 листопада.

15 листопада апеляційний суд вирішив не змінювати запобіжний захід Іллі Ярмолицькому, якого підозрюють у побитті житомирської волонтерки Ірини Пацевої-Коцюби. Підозрюваний своєї вини не визнав. 18 січня суд прийняв рішення про продовження тримання підсудного під вартою.

15 березня суд знову продовжив обвинуваченому термін тримання під вартою ще на 60 діб.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube