"Весняний шарварок": понад 87 тисяч гривень для ЗСУ зібрали учні житомирського ліцею №10 під час благодійного ярмарку

1 травня понад 87 тисяч гривень для ЗСУ зібрали учні житомирського ліцею №10 разом із батьками під час благодійного ярмарку "Весняний шарварок".

Про це Суспільному розповів директор навчального закладу Олександр Величко.

За його словами, гроші передадуть батькам учнів ліцею, які служать у Збройних силах України.

"Мета одна — зібрати потрібну суму, досить велику суму, аби допомогти нашим батькам, зокрема, батьку учня 1-А класу, який служить зараз в одному з підрозділів Національної гвардії України в "гарячій точці" на Донеччині", — сказав Олександр Величко.

Для учнів з батьками підготували майстер-класи та ігрові зони. За словами директора ліцею, на ярмарку провели благодійну лотерею.

"Ми продали в закладі за тиждень близько 700 номерків лотерей. Будемо розігрувати різні цікаві речі для наших учнів, наприклад, можливість не прийти до школи або збільшити свою оцінку. Для учнів це важливо і ми готові йти на зустріч, аби це було цікаво та наближало нас до поставленої мети", — розповів Олександр Величко.

Голова батьківського комітету ліцею №10 Ксенія Владзянівська повідомила, що солодощі та випічку, які не вдалося продати на ярмарку, передадуть військовослужбовцям, котрі проходять лікування в шпиталі.

"Я підійшла до кожного з вчителів та батьків, попросила їхнього дозволу, щоб все, що залишиться, зібрати та завтра з волонтерами завезти в шпиталь нашим військовим. Їм буде дуже приємно", — сказала Ксенія Владзянівська.

Учень 11 класу міського ліцею №10 Ілля продавав на шкільному ярмарку домашній зефір.

"Продаю зефір, щоб допомогти нашим хлопцям на фронті. Вчителі, однокласники — всі купують щось смачне", — сказав Ілля.

Аліна Андрійчук разом із сином та донькою, учнями ліцею №10, готувалися до шкільного ярмарку.

"Я завжди намагаюся долучатися до таких заходів, тому що вважаю, що школа робить багато для того, щоб ми об'єднувалися, щоб діти розуміли, що в країні відбувається, і також вносили свій внесок у майбутню перемогу. Ми всією сім'єю пекли випічку, щоб продавати тут, щоб трішечки допомогти воїнам. Я вважаю, що гривня до гривні — і маленька допомога краща за велике і гарне слово", — розповіла Аліна Андрійчук.

За словами Олександра Величка, під час благодійного ярмарку в ліцеї №10 зібрали 87 тисяч 248 гривень 60 копійок.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube