Прийшов антициклон: якою буде погода у вихідні та останні дні квітня на Житомирщині

На зміну "родині циклонів" на Житомирщину з Адріатики прийшов антициклон. Суспільне Житомир

На зміну "родині циклонів" на Житомирщину прийшов антициклон, який завітав з Адріатики.

Про це Суспільному розповіла завідувачка сектору метеопрогнозів Житомирського гідрометцентру Іраїда Єлєневська.

За її словами, останній циклон із "родини циклонів", що панували в області протягом двох тижнів, вже залишив кордони Житомирщини.

"З самої назви зрозуміло, що антициклон — повна протилежність циклону, і найближчими днями сприятлива погода нам забезпечена. Опади повністю припиняться, а сонце буде нарощувати свою присутність, від чого стовпчики термометрів рушать вгору", — повідомила Іраїда Єлєневська.
Фото надала Іраїда Єлєневська

За словами синоптикині, вже в суботу, 27 квітня, незважаючи на прохолодний ранок, вдень температура підніметься до 16-18 градусів тепла.

"Вітер буде слабкий, без дощу. Підтримає свого "вихідного друга" і неділя, 28 квітня, та ще й додасть декілька градусів. Вночі буде 5-7 градусів з позначкою плюс, а вдень — ще більше сонця та 18-20 градусів тепла", — розповіла Іраїда Єлєневська.

Останні дні квітня будуть сонячними і теплими.

"Хмар буде обмаль і ще більше потепліє. Вночі буде 8-10 градусів тепла, а вдень — 20-22 градуси тепла. Вітер посилиться, але не зовсім критично — 5-10 метрів за секунду. Дощу — категоричне "ні", — сказала синоптикиня.

Раніше Суспільне повідомляло, що "родина циклонів" — це доволі рідкісне явище, коли утворюється не один, а декілька циклонів, які рухаються один за одним в одному напрямку через невеликий проміжок часу.

"Це така атмосферна дзиґа, яка приводить в рух усе: небо, дощі, вітер. Та навіть температура стрибає від комфортних значень до заморозків", — пояснила Іраїда Єлєневська.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube