Суд розпочав дослідження доказів у справі про розкрадання посадовцями 82 тонн пального з резерву Бердичівської громади

Суд розпочав дослідження доказів у справі про розкрадання посадовцями пального з резерву Бердичівської громади, 25 квітня 2024 року. Фото: Бердичівський міськрайонний суд

25 квітня відбулося судове засідання у справі за обвинуваченням двох посадовців Бердичівської міської ради та керівника комунального підприємства у розтраті понад 80 тонн пального з матеріального резерву Бердичівської громади.

Про це на своєму сайті написала пресслужба Бердичівського міськрайонного суду.

У повідомленні йдеться, що суд долучив до кримінального провадження витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань разом із відомостями, які стали підставою для реєстрації кримінальної справи, та розпочав дослідження письмових доказів.

"У судовому засіданні обвинувачений Азізов подав кілька клопотань. Два з них стосувалися деяких доказів, серед яких і ті, які були щойно долучені до матеріалів справи. Обвинувачений, навівши аргументи, просив суд визнати їх неналежними та недопустимими. Оцінку цим доказам суд надасть у нарадчій кімнаті, коли ухвалюватиме вирок. Також суд постановив витребувати в Офісу Генерального прокурора основні відомості цього кримінального провадження у період з моменту його відкриття до 7 грудня 2022 року (фактично близько місяця)", — йдеться у повідомленні.

Таким чином суд задовільнив ще одне клопотання, у якому обвинувачений зазначив, що саме у цей період змінювалася підслідність у кримінальному провадженні, проте слідчий та прокурор продовжували вести розслідування та приймати процесуальні рішення, не маючи на те повноважень.

У зв′язку з оголошенням повітряної тривоги судовий розгляд відклали. Наступне засідання, у якому суд продовжить досліджувати письмові докази, заплановане 4 червня о 15:30.

Пошук судових рішень по кримінальному провадженню можна здійснити в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за номером 274/161/23.

Що відомо про справу розкрадання 82 тонн пального у Бердичівській громаді

Заступника Бердичівського міського голови підозрюють в організації схеми розтрати понад 30 тисяч літрів дизельного пального зі стратегічного матеріального резерву громади загальною вартістю понад 1 мільйон гривень.

За інформацією СБУ, заступник міського голови разом із керівником міської комунальної служби Бердичева на початку повномасштабної війни розтратив пальне, яке мало йти винятково на потреби оборони та для забезпечення життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

19 серпня 2022 року СБУ повідомило про вручення підозри у цій справі першому заступнику Бердичівського міського голови.

25 серпня 2022 року Бердичівський міськрайонний суд обрав запобіжний захід першому заступнику Бердичівського міського голови, якого підозрюють у розкраданні понад 30 тисяч літрів палива.

Наприкінці вересня 2022 року правоохоронці повідомили про підозру ще одному заступнику Бердичівського міського голови.

24 листопада 2023 року у Бердичівському міськрайонному суді допитали трьох посадовців Бердичівської громади, обвинувачених у розкраданні пального з резервів громади в умовах війни.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube