Як працює підрозділ забезпечення 115-ї бригади ТрО

Підрозділ, яким керує старший сержант 115-ї бригади ТрО з позивним "Груша", займається забезпеченням, а також ремонтує техніку всьому батальйону.

"В основному все лягає на цей маленький підрозділ. Справляються хлопці. Тут не було професіоналів, тих, що займалися технікою. Той бухгалтер, той іще хтось. Ну, ставали, і зрештою всі робили одну роботу", — розповів командир підрозділу на позивний "Груша".

Сам "Груша" військову справу опанував раніше — у 2014 році.

"Відслужив строкову службу, і була можливість підписати контракт. Я сразу, не роздумуючи, підписав контракт і ми поїхали в Водяне, Маріупольський напрямок. Я був командир відділення. 6 чоловік нас стояло. Ну, ми постійно в окопах були. Саме більше, це ми стояли рік і два місяці. Водяне, Станиця Луганська — їздили всюди. Потім вже, ну, трохи втомився, повернувся до сім'ї. Зовсім трохи побув удома і почалась повномасштабна війна. І на ранок я вже був на зборах", — розповів командир підрозділу на позивний "Груша".

На ремонт однієї автівки підрозділ витрачає від одного дня до тижня — залежно від поломки, каже чоловік:

"Найчастіші болячки — мотори, ходові, бо вони там не витримують. В пріоритет ми ставили медичні автівки. Робили якнайшвидше. Також Hummer, бо ними хлопців і забирали, і їздили, бо інша техніка там не пройде".
"Наразі в нас зламався автомобіль, наша "Газелька", трудяжка, і ми займаємося ремонтом двигуна. Так як в нас техніка не супернова, ремонтували дуже багато. І навіть таке, що до війни багато хто з цим не стикався. Вигадували багато чого, особливо коли не вистачає інструментів, то доводиться виходити з ситуації різними способами", — розповів Олександр, водій підрозділу 115-ї бригади ТрО

Олександр каже: до повномасштабного вторгнення росіян був приватним підприємцем.

"У війську опинився за покликом душі. У перший день кинув все, кинув сім'ю, кинув бізнес, пішов у батальйон. Ми всі тут фактично з першого дня, в цьому підрозділі, в нашому батальйоні. Захищаємо нашу Україну", — розповів Олександр, водій підрозділу 115-ї бригади ТрО

Разом із цим підрозділом захищає Україну і "Малиш" — восьмимісячний пес, якого знайшли маленьким поблизу Купʼянська і забрали з собою.

"Ми тільки приїхали, три дня там побули. Лайка сама приходила. Один день прийшла, ми покормили, другий, на третій день оце його принесла нам. Можна сказати, наш побратим", — розповів військовослужбовець Андрій.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube