Ботанічний сад Поліського університету у Житомирі отримав нову назву — називатиметься на честь Героїв-десантників

Військові 95 бригади у Ботанічному саду, Житомир. Фото: Facebook Олега Скидана

Поліський національний університет вирішив внести зміни в назву Ботанічного саду, назвавши його на честь Героїв-десантників. Рішення про це було прийняте на Вченій раді університету 25 квітня.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив ректор Поліського національного університету Олег Скидан.

У пості сказано, внести зміни в назву саду запропонувала 95 окрема десантно-штурмова Поліська бригада. Пропозицію перезвати Ботанічний сад Поліського національного університету на Ботанічний сад Поліського національного університету імені Героїв-десантників Вчена рада університету підтримала одноголосно.

"Упродовж місяця в партерній частині саду завершать формування експозиції, присвяченій Десантно-штурмовим військам України. Також на території саду розгортається потужний комплекс щодо проведення реабілітації поранених військовослужбовців ЗСУ", — написав Олег Скидан.

Раніше Суспільне повідомляло, що в травні 2023 року у Шодуарівському парку військовий запасу 95 бригади Іван Халус, який є чемпіоном України з різьби бензопилою, вирізав бензопилою з колоди 300-річного дуба герб 95 окремої десантно-штурмової бригади.

Фото: Facebook Олега Скидана

Вирізаний герб стояв у Шодуарівському парку. У квітні 2024 року герб встановили на центральній алеї Ботанічного саду Поліського національного університету.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube