На Житомирщині пройшла екологічна акція "Шевченко єднає Україну"

18 квітня на території Малинського фахового коледжу пройшла екологічна акція "Шевченко єднає Україну". Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу разом із студентами коледжу висадили 27 саджанців дуба.

Про це Суспільному розповів начальник Державної екологічної інспекції Поліського округу Євгеній Медведовський.

За його словами, у всіх областях України на різних локаціях висаджують сіянці, які вирощені в лісовому розсаднику Черкащини з жолудів, зібраних з дубу Шевченка. Це дерево росте вже понад 1000 років у селі Будище.

"Цьогорічна алея з дубів Шевченка — це алея пам'яті та незламності наших Героїв, які віддали своє життя за рідну землю та свободу України. Цю естафету підхоплять і інші громади", — сказав Євгеній Медведовський.

Начальник Держекоінспекції розповів, що у 2025 році висадку дерев у рамках всеукраїнської акції "Шевченко єднає Україну" проведуть на Звягельщині.

Всеукраїнська акція "Шевченко єднає Україну" була ініційована у 2023 році Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державною екологічною інспекцією України та ДПЛіси України у рамках програми президента "Зелена країна". 27 дерев символізують 27 територіальних одиниць України — 24 області, Автономну Республіку Крим та міста Київ і Севастополь.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube