Отримали поранення на полі бою: у Житомирі трьом десантникам вручили нагороди

У Житомирі трьом десантникам, які отримали поранення під час захисту України, вручили нагороди Міноборони. Житомирська міська рада/Facebook

Трьом військовослужбовцям 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади, які під час захисту України від російських військ отримали важкі поранення,17 квітня у Житомирі вручили медалі Міністерства оборони України.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради на сторінці у Facebook.

В інформації йдеться, що відомчими нагородами "За поранення" відзначені: Юрій Гуцул, Сергій Сімак та Артем Карандюк. Всі воїни-десантники пішли захищати Україну добровільно.

Житомирська міська рада/Facebook

Військовослужбовець Юрій Гуцул був мобілізований на службу до 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади у квітні 2022 року. Через місяць, 12 травня, отримав важке поранення біля села Довгеньке Донецької області, де, виконуючи бойове завдання, потрапив під обстріл військ РФ.

Житомирська міська рада/Facebook

Житомирська міська рада/Facebook

Сергій Сімак народився у Чернігові. Із жовтня 2012 по грудень 2022 року служив у 95 окремій десантно-штурмовій бригаді. Був поранений 16 березня 2022 року під селом Кам’янка Харківської області. Нагороду замість воїна отримала його дружина.

Житомирська міська рада/Facebook

Житомирська міська рада/Facebook

Артем Карандюк підписав контракт з 95 окремою десантно-штурмовою бригадою у лютому 2023 року. Важке поранення отримав 29 травня 2023 року під Кремінною Луганської області, коли евакуйовував побратимів.

Житомирська міська рада/Facebook

Житомирська міська рада/Facebook

Житомирська міська рада/Facebook

Воїнам-десантникам за оборону країни подякував Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

"Ви три Герої, ви всі різного віку, але внесок кожного із вас у Перемогу неоціненний. Наймолодшому із вас — 22. Але, незважаючи на вік, ви всі добровільно стали на захист України. І сьогодні ми говоримо не про вік, а про відвагу, мужність та позицію. Дякую кожному із вас, дякую всім українським Захисникам. Дякую родинам, які підтримали вибір своїх найближчих людей", — написала пресслужба, цитуючи міського голову.

Керівник управління у справах ветеранів війни Андрій Забігайло під час вручення нагород пораненим військовим сказав, що це для нього велика честь. Поважати ветеранів, бути вдячним тим, хто стоїть на захисті країни, та шанувати пам'ять загиблих, на його думку, це три складові, з якими ми всі маємо жити, — написала пресслужба міськради.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube