5 борців Житомирщини стали переможцями чемпіонату України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок у Звягелі

Чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок, Звягель, квітень 2024 року. Фото: управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА

15 квітня у Звягелі завершився чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок (U-20). 5 борців Житомирщини стали переможцями в особистих заліках.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомило обласне управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту.

Змагання проходили з 12 по 15 квітня. Цей чемпіонат є частиною кваліфікаційних змагань для відбору спортсменів на чемпіонат Європи та світу.

"Спортивний захід зібрав 220 учасників з 24 областей України та Києва. Вони змагалися за чемпіонство. 14 квітня впродовж дня проходили попередні сутички у вагових категоріях юніорок, півфінальні та втішні сутички юніорок, боротьба за 3 місце в усіх вагових категоріях юніорок та юніорів, фінальні сутички. У результаті 40 хлопців та 40 дівчат віком до 20 років стали переможцями змагань", — йдеться у повідомленні.