Методистку житомирського ліцею судитимуть за привласнення комп'ютерної техніки на близько 190 тисяч гривень

Методистка житомирського ліцею привласнила техніку майже на 200 тисяч, Житомир, квітень 2024 рік. Фото: Головного управління Нацполіції у Житомирській області

У Житомирі судитимуть методистку ліцею за привласнення комп'ютерної техніки на понад 188 тисяч гривень. Жінка здавала ноутбуки у ломбард, аби погасити власні кредити.

Про це Суспільному розповіла речниця Головного управління Нацполіції у Житомирській області Вікторія Дубовик.

За її словами, слідчі поліції завершили досудове розслідування діянь методистки, яка взяла ноутбуки, що належали школі, і використовувала їх у своїх цілях.

"Під час розслідування виявили, що 53-річна житомирянка, яка була відповідальною за матеріальні речі, упродовж двох місяців виносила зі школи доручену їй комп'ютерну техніку. З'ясували, що вона заставляла ноутбуки у ломбардах, а гроші витрачала на погашення своїх кредитів", — сказала Вікторія Дубовик.

За інформацією речниці поліції, у березні, під час інвентаризації, адміністрація школи виявила, що зникло 14 ноутбуків. Після цього керівник навчального закладу звернувся до правоохоронців.

"Виявилося, що колишня методистка не лише продала техніку, яку винесла зі школи, а й використала ноутбук свого колеги. Жінка взяла техніку тимчасово, сказавши, що потребує його для роботи зі складним програмним забезпеченням. Проте, вона не повернула його вчасно, а замість цього знову віднесла до ломбарду. Загальна сума збитку, завданого школі, становить більше ніж 188 тисяч гривень", — повідомила речниця поліції.

У коментарі Суспільному Вікторія Дубовик сказала, що жінка визнала свою вину у вчиненому і поліцейські вилучили все майно, яке вона продала. Методистку обвинувачують за частиною 4 статті 191Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та частиною 2 статті 190Шахрайство Кримінального кодексу України.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube