В "Житомиртранспорті" прокоментували конфлікт контролера з пасажиркою через оплату проїзду в тролейбусі

У комунальному підприємстві "Житомиртранспорт" прокоментували конфлікт контролера з пасажиркою, який трапився 12 квітня в одному з житомирських тролейбусів через оплату проїзду.

Відео конфлікту з'явилося у соцмережах зранку 12 квітня. На ньому пасажирка говорить контролеру, що сплатила за проїзд, натомість контролер на відео сказав, що оплати не було.

У коментарі Суспільному Житомир виконуючий обов'язки директора "Житомиртранспорту" Іван Микитюк сказав, що вони переглянули відео з боді-камери контролера і не вбачають у діях свого працівника чогось протиправного.

"Реальність кардинально відрізняється від того, що у соціальних мережах. Коли контролер підійшов до пасажира перевірити, чи була здійснена оплата, то пасажир стверджував, що оплату було здійснено. Контролери неодноразово пропонували ще раз перевірити карту – перевіряли карту, перевіряли телефон, бо пасажирка говорила, що сплачувала з телефону. Дійшло до того, що коли взяли її карту і перевірили, то виявилося, що оплати дійсно не було", — розповів Іван Микитюк.

Суспільне запросило відео з боді-камери контролера, але Іван Микитюк відмовив, посилаючись на те, що публікація цього відео є незаконною. Суспільне направило запит на адресу КП "Житомиртранспорт" з проханням опублікувати чи надати відео спілкування контролера та пасажирки.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube