Малюнками підтримує ЗСУ: першокласник із Житомира Кирило Мощенко волонтерить від початку повномасштабного вторгнення

Малюнки першокласника з Житомира Кирила Мощенка підтримують воїнів ЗСУ, 3 квітня 2024 року. Фото надала Наталія Мощенко

Першокласник із Житомира Кирило Мощенко займається волонтерством від початку повномасштабного вторгнення. Він малює картинки, продає їх, а виручені гроші передає на допомогу Збройним силам України.

Про це Суспільному розповіла мама хлопчика Наталія Мощенко.

За її словами, Кирило зайнявся волонтерством, коли почалася повномасштабна війна.

"Він тоді ще ходив в дитсадок. Дітям там розповідали про волонтерство. І вони намагалися робити різні аплікації, продавати їх і так збирали гроші для наших воїнів. Але ще активніше Кирилко почав волонтерити, коли пішов у школу, у перший клас. Там періодично організовують ярмарки, на яких продають витвори, які учні виготовляють вдома з батьками, а зібрані гроші передають на потреби ЗСУ", — розповіла мама хлопчика.
Фото надала Наталія Мощенко

На шкільних ярмарках діти продавали поробки, смаколики, а Кирило — картинки, які намалював.

"Я фінансувала матеріали: купувала йому професійний ґрунтований картон, на якому він малював професійними акриловими фарбами. Він намагався виготовити такі картинки, які могли б зацікавити покупців", — сказала Наталія Мощенко.
Фото надала Наталія Мощенко

Мама хлопчика — художниця і теж займається волонтерством.

"Час від часу я виставляю свої картини на аукціон і таким чином теж збираю гроші на допомогу ЗСУ. А зараз одну з картин продаю, аби внести свій внесок у відновлення Академії декоративно-прикладного мистецтва імені Бойчука у Києві, що постраждала від російських обстрілів 25 березня 2024 року", — повідомила Наталія Мощенко.
Фото: Наталія Мощенко/Facebook

Фото надала Наталія Мощенко

Спостерігаючи за діяльністю мами, Кирило продовжує долучатися до творчості та волонтерства.

"Ми іноді разом виготовляємо малюночки, які потім продаємо. Іноді це робимо просто через інтернет, а не на ярмарку у школі. Перед Новим роком менше ніж за добу ми продали 17 картинок та назбирали 2400 гривень. Зібрані гроші Кирило складає у конвертик і передає адміністрації школи, яка вже направляє допомогу нашим захисникам", — розповіла Наталія Мощенко.
Фото надала Наталія Мощенко

Фото надала Наталія Мощенко

Кирило навчається у Житомирі в приватній школі. Хлопчику найбільше подобається програмування, яке він разом із інформатикою вивчає з першого класу. Проте у вільний час не забуває про волонтерство.

"Цього тижня ми з Кирилком йдемо на майстер-клас з писанкарства — навчатися традиційному розпису великодніх яєць воском. Потім будемо виготовляти писанки. Сподіваємося, що у школі знову організують черговий ярмарок, на якому ми їх продамо, а виручені гроші знову передамо військовим Збройних сил України", — розповіла мама хлопчика.
Фото надала Наталія Мощенко

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube