Обвинувачують у поширенні інформації в умовах воєнного стану: в Житомирі перенесли суд у справі підприємця Романа Кучера

29 лютого судове засідання в Корольовському суді Житомира щодо розгляду справи підприємця, голови громадської організації "Молода влада" Романа Кучера не відбулось. На суд не з’явилися прокурор та свідок.

Про це із зали суду повідомила кореспондентка Суспільного Олена Кучмій.

Романа Кучера звинувачують за статтею 114 Кримінального Кодексу України. За словами судді Корольовського суду Олексія Покатілова, стаття, яку інкримінують обвинуваченому, стосується несанкціонованого поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння, боєприпасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідних військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану.

Обвинувачений Роман Кучер своєї провини не визнає, про що 29 лютого сказав у коментарі кореспондентам Суспільного.

"З мого боку з одного з Telegram-каналів був зроблений скриншот з конструктивною критикою на адресу працівників Житомирської міської ради про не доступ мене як громадського діяча-волонтера до приміщень міської ради. Мене зустріла людина в темній формі без розпізнавальних знаків. Я не бачив у ньому представника ЗСУ. На мою вимогу пред’явити якісь документи мені нічого не було надано, сказали — звертатися до центру надання послуг на Михайлівській. Все", — прокоментував Роман Кучер.

Він додав, що судові засідання у цій справі тривають з серпня 2022 року. За словами судді Олексія Покатілова, наступний розгляд справи відбудеться 6 березня 2024 року.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube